Яценюк прокоментував ситуацію з виборами в Чернігові

fallback Політика

Яценюк прокоментував ситуацію з виборами в Чернігові

Він вимагає від ЦВК і Чернігівської ОДА забезпечення неухильного дотримання вимог виборчого законодавства

Прем’єр-міністр України звернувся з листом до Голови Центральної виборчої комісії України, Голові СБУ, Міністру внутрішніх справ, Голові Чернігівської обласної державної адміністрації. “Україна має досвід проведення чесних та прозорих виборів, які відповідали високим стандартам ОБСЄ та Європейського Союзу. Вибори у 205-му окрузі – це ще один тест на демократичність країни”, – підкреслюється в листі, передає прес-служба КМУ.

Він висловив стурбованість тим, як відбувається виборчий процес на цьому окрузі.

Глава Уряду вимагає, щоб ці вибори були проведені у відповідності з найвищими стандартами ОБСЄ, Євросоюзу щодо чесності та прозорості.

Він вимагає від ЦВК і Чернігівської ОДА забезпечення неухильного дотримання вимог виборчого законодавства, реалізації загального, рівного і прямого виборчого права громадян України.

Арсеній Яценюк вимагає від правоохоронних органів забезпечити порядок і дотримання законності в день волевиявлення, так і під час встановлення результатів голосування.

Читайте также:
Що чекає Росію на Україні після виборів?

Нагадаємо, передвиборча кампанія в Чернігові стала однією з найбільш скандальних в Україні. 16 липня в місті був заблокований автомобіль, у якому під час обшуку були виявлені гроші і вогнепальну зброю. Відповідальність за машину взяв на себе кандидат у народні депутати Тарас Констанчук. Пізніше представники команди Корбана намагалися проникнути в офіси штабу Березенко, заявляючи, що, за їх даними, там готуються підкуп виборців, але фактів підкупу виявлено не було.

Для того, щоб контролювати ситуацію, глава МВС розпорядився направити в Чернігів спеціальну слідчо-оперативну групу з силовою підтримкою.


Источник:    segodnya.ua

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.