Яценюк розповів про жорсткому конфлікті з Порошенком

В 2015-2016 рр. прем’єр і президент вийшли з конфлікту з нульовими втратами для держави

Яценюк рассказал о жестком конфликте с Порошенко

Колишній глава українського уряду і лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк у свою бутність прем’єром мав жорсткий конфлікт з президентом Петром Порошенком. Про це він розповів в інтерв’ю “Фокусу”.

“Вона (країна, – ред.) живе по-іншому. Україна зразка 2013 року і Україна після подій 2014-го — це абсолютно різні країни”, – відповів Яценюк на питання, чи стала Україна “жити по-новому” після перемоги Порошенка на виборах у 2014 році.

На його думку, країну, в першу чергу, змінили російська військова агресія, захоплення території, економічний колапс, переддефолтний стан, відсутність армії, поліції і “постреволюційний синдром, коли населення вимагає від влади дуже швидких результатів”.

“Чому Україна стала іншою? Тому що після цих викликів об’єдналася в єдину політичну націю. Ми стали більш згуртовані, відчули, що таке цінність країни. Люди зрозуміли, що нації виживають тільки в державах і цю державу треба захищати. Я усвідомлював, що на посаді прем’єра треба вибирати між власною політичною кар’єрою і долею держави. Вибрав друге. Що стосується того, яка країна при президентові Порошенка, то не мені його судити”, – заявив екс-прем’єр.

Неготовність давати оцінку Порошенко Яценюк пояснив “жорстким політичним конфліктом” з президентом у 2015-2016 року, із-за чого він не може бути об’єктивним у цьому питанні.

“Тому що я необ’єктивний. У Порошенка був жорсткий політичний конфлікт зі мною в 2015-2016 роках. Нам вдалося вийти з нього з найменшими втратами для президента, з великими політичними втратами для мене і практично з нульовими втратами для держави. Тому діяльність будь-якого політика оцінюється не соціологією. Оцінку дадуть вибори та історія”, – пояснив він.

Нагадаємо, Арсеній Яценюк очолював Кабінет міністрів з 27 лютого 2014 року по 14 квітня 2016 року. Петро Порошенко був обраний президентом України в травні 2014 року.

Також нагадаємо, Яценюк не побачив підстав для відставки Кабміну Володимира Гройсмана і пообіцяв захищати його від політичних нападок.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Модно і патріотично: тренди весна-літо 2018 від українських брендів
Модно і патріотично: тренди весна-літо 2018 від українських брендів

Базове поєднання - футболка з джинсами бойфрендами, здається, незмінна історія у сучасної молоді. Цей легкий і невимушений образ завжди асоціюється...

Закрыть