Підсумки 10.07: Догляд Ryanair, біометрія на границеСюжет

Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

Порошенко вніс у декларацію ще 1,2 млн гривень доходу

Президент Петро від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку. Зокрема, 7 липня Порошенко задекларував 1 млн 119 тис 243 гривні відсотків від вкладів в МІБ: 130117 гривень, ще 130117 гривень, 91082 гривні, 294931 гриву і 552996 гривень.

Януковичу підібрали безкоштовного адвоката

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Києві по справі про державну зраду.

У відповідності з дорученням центру, адвокат повинен прибути для участі в засіданні Оболонського суду на 10.00 12 липня.

Україна вирішила запровадити біометричний контроль для всіх іноземців

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням президента Петра Порошенка р, зокрема, впровадження процедури збору біометричних даних у в’їжджають в країну іноземців.

“Мова йде про посилення контролю за в’їздом і виїздом і перебуванням громадян інших держав на території України – ми вводимо біометричний контроль для всіх громадян, які перетинають український кордон”, – заявив Порошенко.

Читайте также:  Українська сторона передала 12 військовополонених представникам ДНР

Президент підкреслив, що будуть зняті біометричні дані, включаючи відбитки пальців, цифрову фотографію.

Лоукостер Ryanair відмовився від виходу на український ринок

Ірландська авіакомпанія-лоукостер . У Ryanair відзначили, що аеропорт Бориспіль став на бік авіакомпаній з високими тарифами, включаючи Міжнародні авіалінії України, і позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків.

Новий вірус атакував мільйони смартфонів

Понад 14 мільйонів користувачів смартфонів в усьому світі . Проникаючи в програмне забезпечення мобільного пристрою, вірус вибирає будь-які контакти Android і надсилає їм зображення. Користувач, який відкрив повідомлення, автоматично завантажує додаток з розширенням apk. Розробники CopyCat отримують чималі доходи від реклами в заражених телефонах.

Зросла кількість українців, які позитивно ставляться до Росії

, свідчать результати спільного проекту Київського міжнародного інституту соціології та російської недержавної дослідницької організації Левада-Центр.

Якщо в лютому 2017 року позитивно до Росії ставилися 39% опитаних, то у травні 2017 року – вже 44%. У той же час якщо в січні позитивно налаштованих до України росіян було 34%, то в травні – 26%.

Читайте также:  В аеропорту Київ прокоментували аварію за участю пасажирського літака і генератора

Порівняно з лютим цього року кількість негативно налаштованих українців в Росії зменшилася, в лютому їх було 46%, у травні – 37%. У Росії ця кількість зросла з 54% у січні до 59% в травні.

Україна вирішила не поспішати з заявкою в НАТО

. Про це заявив президент Петро Порошенко на відкритті засідання комісії Україна-НАТО. За його словами, Україні необхідно вибудувати програму реформ, програму співробітництва, активізувати зусилля для досягнення необхідних стандартів.

Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Йенс Столтенберг заявив, що блок у секторах оборони, держуправління і економічних реформ.

Сюжети

Источник

Залишити коментар