Позбавляємося від мозолів в домашніх умовах

Цілий спекотний день на ногах у нових босоніжках? – Безперечно, красиво.

Але яких все-таки жертв нам коштує така краса: зранені ноги, натертості, водянки на ступнях. Як швидко позбавитися від дискомфорту і ран, які так болять, і не дозволяють нормально носити взуття. Домашні засоби чудово допоможуть вам впоратися з цією неприємністю.

Зробіть гарячу ванночку для ніг, можете навіть додати в неї кору дуба, так як вона володіє, так званим, «дубильним» ефектом і сприяє загоєнню ран. Гаряча вода заспокоїть ваші втомлені ніжки і розм’якшить натерті місця.

Якщо ж водянка або, як ще вона називається – «мокра» мозоль прорвалася, варто обов’язково обробити ранку перекисом, а потім розчином спирту, або календулою, йодом. Якщо буде потрібно, то заклейте місце бактерицидним пластиром, але якщо ви будете залишатися вдома, то краще залиште рану відкритою, хай подихає.

Коли ж «мокра» мозоль стане «сухий», можете застосувати саліцилову кислоти, щоб усунути омертвілу шкіру. Але кислоту варто наносити тільки на пошкоджену ділянку.

Зняти суху мозоль і затерти на шкіру ступні можна також за допомогою пемзи і педікюрній пилочки.

Якщо у вас досить-таки глибока мозоль, і ви самі не можете зняти суху шкіру з нього, то підіть на педикюр, там вам зроблять це за допомогою спеціального леза.

Фахівці рекомендують у сильну спеку уникати каблуків, так як це може загрожувати не тільки мозолями, але і сприяти набряків. Не варто також носити взуття з тоненькими повороздочками, які врізаються в шкіру і можуть її травмувати.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.