До в’язня Кремля Сущенко все ще не пустили рідних

Питання про зустрічі незаконно засудженого в Росії українського журналіста залишається відкритим

Відомий російський громадський захисник Марк Фейгін відвідає в СІЗО українського політв’язня Романа Сущенко, який був незаконно засуджений в Росії до 12 років позбавлення волі нібито за шпигунство.

Про це сам Фейгін повідомив у своєму мікроблозі Twitter, припустивши, що це може стати їхньою останньою зустріччю перед етапуванням українського журналіста в колонію.

“Сьогодні йду до Роману Сущенко у в’язниці Лефортово. Можливо, що це останнє моє відвідування його перед етапом”, – пише колишній адвокат українця.

К узнику Кремля Сущенко все еще не пустили родных

Він нагадав про невирішеність питання про побачення Сущенко з рідними, яких до нього все ще не пускають.

Нагадаємо, що раніше тюремники політв’язню журналісту дозволили кільце на пальці.

Крім того, повідомлялося, що на другу річницю затримання Сущенко представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір закликав російську владу звільнити українського журналіста з в’язниці.

Також Фейгін передавав, що Романа Сущенко сподівається на допомогу українських властей у звільненні, а посольство України в США закликало офіційні установи, правозахисні організації і медиасообщество докласти всі можливі зусилля для звільнення в’язня Кремля.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Netflix дозволить вибирати фінал епізодів серіалу "Чорне дзеркало"
Netflix дозволить вибирати фінал епізодів серіалу “Чорне дзеркало”

Компанія Netflix протестує на новому сезоні популярного серіалу "Чорне дзеркало" нову систему інтерактивного управління під назвою "Choose-Your-Own-Adventure" ("Обери своє власне...

Закрыть