До в’язня Кремля Сущенко все ще не пустили рідних

Питання про зустрічі незаконно засудженого в Росії українського журналіста залишається відкритим

Відомий російський громадський захисник Марк Фейгін відвідає в СІЗО українського політв’язня Романа Сущенко, який був незаконно засуджений в Росії до 12 років позбавлення волі нібито за шпигунство.

Про це сам Фейгін повідомив у своєму мікроблозі Twitter, припустивши, що це може стати їхньою останньою зустріччю перед етапуванням українського журналіста в колонію.

“Сьогодні йду до Роману Сущенко у в’язниці Лефортово. Можливо, що це останнє моє відвідування його перед етапом”, – пише колишній адвокат українця.

К узнику Кремля Сущенко все еще не пустили родных

Він нагадав про невирішеність питання про побачення Сущенко з рідними, яких до нього все ще не пускають.

Нагадаємо, що раніше тюремники політв’язню журналісту дозволили кільце на пальці.

Крім того, повідомлялося, що на другу річницю затримання Сущенко представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір закликав російську владу звільнити українського журналіста з в’язниці.

Також Фейгін передавав, що Романа Сущенко сподівається на допомогу українських властей у звільненні, а посольство України в США закликало офіційні установи, правозахисні організації і медиасообщество докласти всі можливі зусилля для звільнення в’язня Кремля.

Читайте также:  Путін буде дуже радий, якщо Законопроект щодо децентралізації не буде проголосований – екс-міністр юстиції

Источник

Залишити коментар