Як подолати хворобливий період менопаузи – таблетки Лівіал!

Как побороть болезненный период менопаузы Здоров'я

Це гормональний препарат, основна діюча речовина якого – тиболон. Це одна із форм стероїдних жіночих гормонів. Застосовується як замісний засіб у період менопаузи і при інших гормональних розладах.

Фармакологічний ефект

Після прийому таблетки діюча речовина швидко проникає в організм і розподіляється на всі тканини зі струмом крові. Максимум концентрації спостерігається вже через 4 години після прийому, а період виведення препарату може тривати до кількох діб.

Тиболон відрізняється високою естрогенною активністю у поєднанні з мінімальною андрогенною дією. Він нормалізує роботу гіпоталамуса, гіпофіза та інших залоз внутрішньої секреції. Також сприяє зниженню вироблення гонадотропних гормонів. Значно уповільнює видалення фосфору та інших мінеральних сполук кісток, уповільнюючи розвиток остеопорозу. Позитивно впливає на роботу ЦНС, нормалізує лібідо, запобігає нападам головного болю та «припливам». Також здатний стимулювати проліферацію ендометрію, роботу слизових оболонок статевих органів.

Покази – дозування та особливості прийому

Лівіал показаний для профілактики постклімактеричного остеопорозу – https://budzdorov.org.ua/p/471000770-livial-2-5-mg-28-tabletok-organon-niderlandy/. Також його призначають як заміну терапії в період менопаузи або для компенсації функцій віддалених яєчників. Засіб слід приймати по одній таблетці щодня. Максимальний позитивний ефект відзначається у разі, коли Лівіал приймається одночасно. Мінімальний курс лікування становить 3 місяці, може тривати значно довше.

Важливо враховувати, що точне дозування та тривалість терапії підбирається фахівцем індивідуально, залежно від особливостей організму та багатьох інших факторів. Порушувати призначену схему лікування суворо заборонено, це може призвести до погіршення ефективності лікування та безлічі побічних ефектів.

Читайте также:
Омега-3: кому, навіщо і в якій кількості

Кому Лівіал не підійде?

Препарат не призначають, якщо від часу останньої менструації пройшло менше 1 року. Також він протипоказаний за наявності гормонозалежних пухлин (як злоякісних, так і доброякісних). Не слід його використовувати у пацієнток, схильних до тромбозів (наявність тромбофлебіту або тромбоемболії в анамнезі). Також абсолютними протипоказаннями є вагітність, тяжкі патології нирок та печінки.

Зверніть увагу!

Самолечення шкодить вашому здоров’ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, носить інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Тільки лікар може ухвалити рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.