Як завагітніти, якщо не виходить

Как забеременеть, если не получается Здоров'я

За статистикою лише 25% жінок можуть завагітніти протягом декількох місяців регулярних незахищених контактів. Бажана вагітність може відсунутися на невизначений термін.

Але не слід поспішно будувати негативні прогнози. Для наближення моменту зачаття, фахівці радять майбутнім батькам дотримуватися ряду рекомендацій.

Як підвищити шанси завагітніти

 1. Провести обстеження свого стану здоров’я (це стосується і жінки, і чоловіка). До цього переліку входять: загальний аналіз крові, дослідження на можливі інфекції.

Якщо є які-небудь хронічні захворювання, то їх потрібно лікувати, так як вони можуть перешкодити нормальному проходженню вагітності.

 1. Повністю відмовитися від шкідливих звичок: куріння, алкоголь і інші.
 2. Стежити за своєю вагою: як його надлишок, так і недолік можуть стати обмежуючим фактором.
 3. Дотримуватися правильного харчування, яке повинно включати всі необхідні мінеральні речовини і вітаміни, і не сидіти на дієтах.

У цей період можна віддавати перевагу наступним продуктам:

 • – цитрусові: як багате джерело вітаміну С, допомагають нормалізувати процес овуляції;
 • – тверді сорти сиру: грають важливу роль в підтримці репродуктивної функції;
 • – печінку (незалежно від її виду) багата жиророзчинних вітамінів;
 • – квасоля, спаржа – джерела фолієвої кислоти, необхідної жіночому організму;
 • – гранат: благотворно впливає на рухливість сперматозоїдів;
 • – волоські горіхи: покращують якість сперми.

В цілому, харчування жінки і чоловіка має бути різноманітним і корисним.

 1. Відстежувати період овуляції. Вона відбувається в середині циклу, для точності можна вимірювати базальну температуру, яка в цей момент підвищується приблизно на 0,3 градуса. Або використовувати спеціальний тест (він продається в аптеках).

Але не потрібно підпорядковувати своє інтимне життя точному графіку, так як доведено, що для жінки романтичний настрій підвищує ймовірність вагітності.

 1. Чоловікові також не слід розслаблятися, якість сперми має важливе значення для процесу зачаття.

У цей період краще не відвідувати лазні, сауни, щоб уникати перегріву, не користуватися тісною нижньою білизною.

 1. Для сперматозоїдів може бути агресивним середовище, яке створюють вагінальні дезодоранти і деякі лубриканти, так що не потрібно захоплюватися ними.
 2. 8.Займатися сексом, на думку лікарів, треба не менше трьох разів на тиждень. Крайнощі не бажані: тривале утримання і, навпаки, насичені інтимні стосунки впливають негативно на життєздатність сперматозоїдів.
 3. 9.Фізичні вправи – вони повинні бути регулярними, так як допомагають жінці завагітніти. Але навантаження повинні бути помірними, без фанатизму.

Це можуть бути півгодинні піші прогулянки, заняття аеробікою.

 1. Позитивний емоційний настрій: постійні думки про вагітність можуть мати зворотний ефект і заважати зачаттю. Потрібно вести активний спосіб життя, знаходити час для улюблених занять.

У тих випадках, коли пара не може мати дітей через будь-які порушення або хвороби, то на допомогу приходять сучасні технології.

Поширені репродуктивні методики

Штучний спосіб інсемінації

Сперму партнера вводять в матку в той період, коли настає овуляція. Процедуру здійснюють спеціальним катетером. Метод підходить при недостатній рухливості сперматозоїдів, а також при наявності еректильної дисфункції у чоловіків.

Технологія екстракорпорального запліднення (ЕКЗ)

З жіночого організму вилучають яйцеклітини, потім в лабораторних умовах запліднюють сперматозоїдами чоловіка, і залишають в спеціальному інкубаторі.

Коли з’являються ембріони, їх імплантують в матку, і далі підтримується вагітність.

Важливо розуміти:

Зачаття – це початковий етап відповідального періоду очікування дитини. І обоє батьків повинні ставитися до цього дуже серйозно, і бути готовими до певних обмежень заради благополучного народження свого малюка.

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.