Які хвороби серця особливо небезпечні

29 вересня, у Всесвітній День серця, Уляна Супрун нагадала про найбільш небезпечних хворобах серця для профілактики серцевих захворювань.

В топі серцевих хвороб стенокардія – напади раптового болю в грудях, передінфарктний стан, який супроводжується гострим порушенням живлення серцевого м’яза внаслідок спазму і склерозу її артерій.

Другим небезпечним захворюванням є інфаркт (вид локального омертвіння тканин органу).

На третьому місці рейтингу небезпечних серцевих хвороб інсульт – гостре порушення мозкового кровообігу, що спричиняє ушкодження тканин мозку і розлади його функцій.

Серцево-судинні захворювання зазвичай виникають із-за надмірної ваги, цукрового діабету, підвищеного артеріального тиску, куріння і вживання алкоголю, низької фізичної активності, нездорового харчування і сидячого способу життя.

Щоб уникнути і зменшити ризик виникнення серцевих хвороб, лікарі радять чоловікам після 35 років регулярно перевіряти артеріальний тиск і не перевантажуватися.

80% передчасних інфарктів і інсультів можна запобігти з допомогою здорового способу життя та своєчасного звернення до лікаря, – зазначила Уляна Супрун.

Також пацієнти з хронічними серцево-судинними захворюваннями можуть отримувати безоплатно або у рази дешевше ліки за програмою “Доступні ліки”.

Читайте также:
Медики назвали найбільш стресові професії

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: