Які тренування визнані кращими для схуднення

Аеробні тренування – це найкращий вид вправ для спалювання жиру, показали дослідження.

Дослідники провели експеримент за участь 234 осіб з надмірною вагою або ожирінням. Учасники були поділені на 3 групи: одні займалися три дні в тиждень важкою атлетикою (три комплексу в день, 8-12 повторів в сеті), інших чекали аеробні тренування (близько 12 км на тиждень), третя група чергувала заняття першої і другої групи.

До кінця дослідження в групах залишилося всього 119 осіб, які були протестовані дослідниками. Виявилося, що кращих результатів досягли члени «аеробною» групи, на другому місці-ті, хто чергував види навантажень. Учасники ж, виконували вправи з обтяженнями, (третя група) навпаки набрали вагу за рахунок збільшення м’язової маси.

Дослідники відзначили, що вид вправ потрібно вибирати дуже ретельно. Якщо, наприклад, ваша мета — розпрощатися з жировими відкладаннями, то вам необхідні аеробні навантаження (біг, ходьба, плавання), а якщо ви хочете залишити вага колишнім, але замінити жир на м’язи – вибирайте силові тренування, вправи з обтяженням.


Експерти назвали продукти, які можуть спровокувати головні болі
читайте також
Читайте также:
Яким законам підкоряється жіноче лібідо

Источник:Telegraf

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.