Який напій є найкращим для ефективної тренування

Новини шоу бізнесу:Зовсім незвичний, але дуже корисним для підкріплення під час фізичних навантажень стане сік зі смородини.

Він чудово підходить для збереження сил і енергії під час фізичної активності. На думку вчених, сік зі смородини, є незамінним помічником під час занять спортом. У складі чорної смородини дослідники виявили з’єднання, речовини “флавоноїди”, які допомагають уникнути хворобливих відчуттів і розтяжок під час занять фітнесом.

Флавоноїди також захищають організм від потрясінь і стресів під час фізичної активності. Якщо приймати сік зі смородини до і після своїх звичайних вправ, то м’язи будуть пошкоджуватися набагато менше.

Незаперечною перевагою соку чорної смородини є його низька калорійність. На відміну від інших напоїв, він краще засвоюється, і не викликає проблем з кишечником.


Названий кращий продукт для профілактики раку
читайте також

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: