Керрі і Лавров зустрінуться, щоб обговорити спільні кроки РФ і США щодо врегулювання “конфліктних ситуацій”

Керрі і Лавров зустрінуться, щоб обговорити спільні кроки РФ і США щодо врегулювання “конфліктних ситуацій”

Держсекретар і міністр домовилися про проведення найближчим часом зустрічі

Сьогодні, 10 травня, за американською ініціативою відбулася телефонна розмова міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова і державного секретаря США Джона Керрі. Про це повідомляє прес-служба МЗС РФ.

“Міністр і держсекретар домовилися про проведення найближчим часом зустрічі для обговорення можливих спільних кроків Росії і США за сприяння врегулюванню різноманітних конфліктних ситуацій, а також для розгляду стану двосторонніх відносин”, – йдеться в повідомленні.

Раніше держсекретар США Джон Керрі під час телефонної розмови з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, закликав його, щоб Росія вивела свої війська із східної України. Про це повідомляє Reuters з посиланням на інформацію високопоставленого чиновника Держдепартаменту США.

Разом з тим, зазначається, що під час телефонної розмови, Керрі також наполегливо закликав Росію змусити проросійських бойовиків дотримуватися лютневі Мінські угоди про припинення вогню і припинити військове протистояння на сході України.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.