Керрі запевнив Клімкіна, що Сполучені Штати продовжують підтримувати суверенітет України

Керрі запевнив Клімкіна, що Сполучені Штати продовжують підтримувати суверенітет України

Держсекретар США провів зустріч з главою МЗС України

Держсекретар США Джон Керрі запевнив міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, що Сполучені Штати продовжують підтримувати суверенітет України. Про це він повідомив в Twitter.

“Підтвердив главі МЗС України Клімкіну, що Сполучені Штати продовжують підтримувати народ і суверенітет України”, – написав Дж.Керрі.

Reiterated to FM @PavloKlimkin that the United States continues to support the people and sovereignty of #Ukraine.

— John Kerry (@JohnKerry) 13 травня 2015

Раніше повідомлялося, що перед початком міністерських заходів НАТО в Анталії (Туреччина) відбулася зустріч керівників зовнішньополітичних відомств України та США. Про це повідомляє прес-служба Місії України при НАТО.

“Під час зустрічі Павло Климикин і Джон Керрі узгодили подальші спільні кроки в умовах тривалої агресії з боку Росії”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 12 травня Дж.Керрі відвідав Сочі (РФ), де понад 2,5 години спілкувався з президентом Росії Володимиром Путіним. Також він провів переговори з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, після чого Дж.Керрі і С. Лавров дали спільну прес-конференцію для ЗМІ.

В ході переговорів сторони обговорювали двосторонні відносини США і РФ, ситуацію на Донбасі, в Сирії, а також питання навколо Іранської ядерної програми.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.