Кінопрем’єри в Україні: “Дивергент-2”, “Енні” і “Пауло Коельо”

Продовження антиутопії про боротьбу з системою, біографія культового бразильського письменника, пригоди Баранчика Шона в місті і австрійське кіно

Постер до фільму “Дивергент, глава 2: Инсургент”

З 19 березня в український кінопрокат виходить фантастичний трилер “Дивергент, глава 2: Инсургент 3D”, біографічна драма “Пілігрим: Пауло Коельо”, сімейний мюзикл “Енні”, повнометражний мультфільм “Баранчик Шон” і французька комедія “Самба”. В окремих кінотеатрах стартує Тиждень австрійського кіно.

“Дивергент, глава 2: Инсургент 3D”

У новій главі антиутопії про суспільство, де все розставлено по поличках, а будь-яка індивідуальність підлягає викоріненню, Трис повинна знайти спосіб боротьби зі страшною системою, яка знищує її близьких. Вона дізнається все більше страшних подробиць, що стоять за удаваним порядком, і вже не може не бачити, що в її світі пора щось міняти. Але головне в цій боротьбі – впоратися з розколом, який ворог породжує у її власній душі.

Режисер: Роберт Швентке. У ролях: Шейлін Вудлі, Майлз Теллер, Тео Джеймс, Кейт Вінслет.


“Пілігрим: Пауло Коельо”

Перед тим, як стати відомим письменником, Пауло Коельо пройшов нелегкий шлях: його переслідували владні структури, він відчув на собі руйнівну дію наркотиків, пробувався в ролі рок-зірки, був відданий власними батьками і навіть побував у в’язниці і психіатричній лікарні. Головним джерелом натхнення для Коельо стала його власна життя, і його мудрі історії підкорили мільйони читачів по всьому світу.

Режисер: Даніел Аугусту. У ролях: Хуліо Андраде, Равель Андраде, Fabiana Gugli, Фабиула Наскименту.


“Енні”

Чарівна та дотепна Ені живе в непривабливому притулку для сиріт під наглядом злобливої виховательки. Але одного разу, після зустрічі з багатим і успішним бізнесменом, її сумне життя кардинально змінюється.

Режисер: Вілл Глак. У ролях: Джеймі Фокс, Роуз Бірн, Боббі Каннавале, Кемерон Діаз.


“Баранчик Шон”

Мирне життя маленької овцефермы опиняється під загрозою, коли в результаті чергової прокази невтомного Баранчика Шона господар ферми потрапляє у велике місто. Вдосталь насолодившись повною свободою і безкарністю, Шон і інше стадо баранчиків починають хвилюватися за Фермера і вирішують відправитися на його порятунок. Замаскувавшись під людей, вони їдуть у велике місто.

Режисер: Марк Бертон.


“Самба”

Самба – сенегалець, який живе у Франції вже десять років, але ніяк не може знайти хорошу роботу. Еліс – керівник вищої ланки, буквально “згорає” на роботі. Самба всіма силами намагається отримати документи, щоб працевлаштуватися, а Аліса шукає порятунок від порожнечі власного життя. Кожен з них шукає вихід з безвиході, що склалася, поки в один прекрасний день їх долі не перетинаються. Між сміхом і сльозами їх історія прокладає собі дорогу до щастя.

Режисери: Олів’є Накаш, Ерік Толедано. У ролях: Омар Сі, Шарлотта Генсбур, Тахар Рахім, Изиа Ижлен.


Тиждень австрійського кіно

В рамках фестивалю зібрані найяскравіші та резонансні картини останніх років з Австрії. Відкриє фестиваль сучасна постановка опери Моцарта “Так чинять усі жінки”. Гострих відчуттів в програму додасть фільм жахів “добраніч, мамо” – про те, що відбувається, коли близнюки перестають впізнавати свою матір після пластичної операції. Соціальна драма “Тріщини в бетоні” Умута Дага розповість про вивороті європейського благополуччя. Романтичним традиціям ХІХ століття присвячена мелодрама “Шалена любов”, головний герой якої – захоплений поет Генріх фон Кляйст – мріє про самогубство з коханою жінкою. Крім того, буде представлена підбірка кращих короткометражок з міжнародного фестивалю мультимедійних мистецтв ARS Electronica, який щорічно проходить в австрійському Лінці та презентує передові візуальні технології.

Відео: YouTube

Источник:Liga.net


Leave a Reply

Your email address will not be published.