Кінопрем’єри в Україні: “Незламна” і “Форсаж 7”

Історична стрічка про легендарну українську жінку-снайпера, продовження протистояння відчайдушних гонщиків і середньовічна лицарська історія

Постер до фільму “Незламна”

З 2 квітня в український кінопрокат виходить військова драма “Незламна” та кримінальний бойовик “Форсаж 7” з незмінним Вин Дизелем у головній ролі. Також відбудеться допрем’єрний показ історичного бойовика “Останні лицарі” з Морганом Фріманом і Клайвом Оуеном.

“Незламна”

Заснована на реальних подіях історія про снайпера Людмила Павличенко, яка під час Другої світової війни своїми успіхами на фронті надихала на подвиги солдатів. Зі студентської лави Київського університету ім. Шевченка вона вирушила на фронт, у влучності їй не було рівних, і ще за життя вона стала легендою. Одночасно Людмила переживає паралельну війну, внутрішню, головним змістом якої є любов.

Режисер: Сергій Мокрицький. У ролях: Юлія Пересільд, Євген Циганов, Віталій Лінецький, Микита Тарасов, Джоан Блэкхем.


“Форсаж 7”

Команда Домініка Торрето знищила ворога Оуена Шоу, але його брат Аян жадає помститися зухвалим стритрейсерам. Видовищний фільм про швидкісні авто, спокусливих дівчат і гонках на виживання.

Режисер: Джеймс Ван. У ролях: Вин Дизель, Пол Уокер, Дуейн Джонсон, Джейсон Стэйтем, Мішель Родрігес.


“Останні лицарі”

Відданий своєму правителю лицар Райден за свої заслуги стає єдиним спадкоємцем титулу свого пана. Але підступний емісар імператора змушує його спочатку зрадити свого монарха, а потім виганяє Райдена і його людей із замку, позбавивши їх усіх заслуг. Обесчещенные лицарі в ім’я вищої справедливості виступають проти абсолютної влади емісара.

Режисер: Казуаки Кірія. У ролях: Клайв Оуен, Морган Фріман, Шоре Агдашлу.


Відео: YouTube

Источник:Liga.net


Leave a Reply

Your email address will not be published.