Кінопрем’єри в Україні: “Прокляття: Початок кінця” і “Z Джок”

Японські жахи, нові пригоди в чарівній країні Оз, мюзикл від українського дизайнера Олексія Залевського, документальна стрічка про Майдані

Постер до фільму “Z Джок”

З 26 березня в український кінопрокат виходить фільм жахів “Прокляття: Початок кінця”, анімаційна комедія “Оз: Навала летючих мавп” в 3D, фільм-шоу “Z Джок” з музикою групи “Агата Крісті”, документальна стрічка про Революції Гідності “Все палає”. Також в широкому прокаті стартує повнометражний мультфільм з героями популярного серіалу “Баранчик Шон”.

“Прокляття: Початок кінця”

Ті, хто помер, відчуваючи сильну злість, залишають після себе прокляття. Прокляття акумулюється в тому місці, де мешкав покійний, і формує “карму”. Кожен, хто стикнувся з прокляттям, вмирає, тим самим поповнюючи “карму”.

Режисер: Масаюкі Отіай. У ролях: Шо Аояги, Есіхіко Хакамада, Ясухито Хида, Міхо Каназава.


“Оз: Навала летючих мавп”

У чарівній країні Оз все було добре, поки Глинда по своїй доброті не вирішила дати підступної Відьми Заходу ще один шанс. Лиходійка передала свої чари мітлі, а мітлу викрадає маленька мавпочка.

Режисер: Альберто Мар.


“Z Джок”

Всесвітньо відомий біохімік Леонід Он Штайн обурений поведінкою людства і загрожує розпорошити в повітрі свою новітню розробку, після чого люди втратять здатність розмножуватися. Герой намагається напоумити людей, але ЗМІ розкручують цю історію до абсурду. Друг героя, відомий режисер Стівен, ховає його в своєму театрі, але агенти спецслужб знаходять його і там.

Режисер: Олексій Залевський. У ролях: Лишон Александер, Інна Зобова, Стас Костюшкін, Катерина Рай, Марк Бюрден, Наталка Пісня.


“Все палає”

Фільм показує універсальну схему повстань і протестів – тих, які закінчуються кровопролиттям. Спочатку благородне прагнення до свободи стикається з темними силами репресивних влади. Потім, після безладу і хаосу, праведний гнів людей змінюється чистою люттю. Після перших втрат з обох сторін, в епіцентрі битви грань між добром і злом починає стиратися. В кінці – все палає.

Режисери: Олександр Течинский, Олексій Солодунов, Дмитро Стойков.


“Баранчик Шон”

Мирне життя маленької овцефермы опиняється під загрозою, коли в результаті чергової прокази невтомного Баранчика Шона господар ферми потрапляє у велике місто. Вдосталь насолодившись повною свободою і безкарністю, Шон і інше стадо баранчиків починають хвилюватися за Фермера і вирішують відправитися на його порятунок. Замаскувавшись під людей, вони їдуть у велике місто.

Режисер: Марк Бертон.


Источник:Liga.net


Leave a Reply

Your email address will not be published.