Кириленко прокоментував відхід організаторів Євробачення-2017

За словами віце-прем’єр-міністра, “це природно”, що в ході підготовки до конкурсу можуть відбуватися певні кадрові зміни”

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко вважає, що кадрові зміни під час підготовки до проведення Євробачення-2017 – природний процес. Таку заяву Кириленко зробив, коментуючи відхід частини команди з організації пісенного конкурсу в Україні.

“У підготовці до пісенного конкурсу задіяно сотні українських та іноземних фахівців. Природно, що в ході підготовки до такої масштабної події в команді НСТУ як суспільного мовника, можуть відбуватися певні кадрові зміни”, – сказав він.

“Однак, ніякі персональні рішення не вплинуть на якість проведення України пісенного конкурсу Євробачення-2017: подія буде проведено якісно і в повній відповідності з високими стандартами ЕМС та вимогами широкої глядацької аудиторії “Євробачення”, – зазначив Кириленко.

Раніше сьогодні частина співробітників Національної громадської телерадіокомпанії України, яка займалася підготовкою до проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017, заявили, що залишають проект.

Причиною такого рішення, за їх словами, стало те, що “у них відібрали повноваження, призначивши нового фактичного керівника конкурсу”.

Источник: Liga.net

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.