Клімкін і Керрі перед засіданням НАТО обговорили подальші кроки в умовах російської агресії

Клімкін і Керрі перед засіданням НАТО обговорили подальші кроки в умовах російської агресії

Зустріч відбулася в Анталії

Перед початком міністерських заходів НАТО в Анталії (Туреччина) відбулася зустріч керівників зовнішньополітичних відомств України та США. Про це повідомляє прес-служба Місії України при НАТО.

“Під час зустрічі Павло Климикин і Джон Керрі узгодили подальші спільні кроки в умовах тривалої агресії з боку Росії”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, сьогодні в Анталії глави МЗС країн-членів НАТО обговорюватимуть питання підтримки територіальної цілісності України в умовах тривалої агресії РФ проти України. За підсумками засідання комісії планується прийняття заяви.

Раніше сьогодні президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з державним секретарем США Джоном Керрі, в ході якого сторони обговорили подальші кроки, спрямовані на деэскалацию ситуації в Донецькій і Луганській областях.

“Співрозмовники скоординували подальші дії для деескалації на Донбасі, а також обговорили кроки, які мають здійснити боку для повного виконання Мінських домовленостей”, – йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті глави Української держави в ніч на середу.

Також під час бесіди, інформує прес-служба, “Джон Керрі повідомив Петру Порошенку щодо своїх переговорів у Росії”.

Як повідомлялося, 12 травня Дж.Керрі відвідав Сочі (РФ), де понад 2,5 години спілкувався з президентом Росії Володимиром Путіним. Також він провів переговори з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, після чого Дж.Керрі і С. Лавров дали спільну прес-конференцію для ЗМІ.

В ході переговорів сторони обговорювали двосторонні відносини США і РФ, ситуацію на Донбасі, в Сирії, а також питання навколо Іранської ядерної програми.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.