Короткі прогулянки пішки продовжують життя

Американські вчені, провівши ряд досліджень, довели, що всього дві хвилини фізичної активності щогодини продовжують життя.

Фахівці з університету штату Юта проаналізували дані приладів, які носили 3 тисячі випробовуваних. Датчики протягом дня вимірювали активність людини і фіксували показники життєдіяльності, на які впливає спосіб життя.

Результати дослідів показали, що навіть короткі періоди активності щогодини позитивно впливають на стан здоров’я. Досить приділяти дві хвилини невеликому фізичному навантаженні щогодини неспання.

Фахівці зазначають, що не треба бігти в спортзал або виконувати присідання, чергуючи статичні навантаження з активністю. Цілком достатньо зробити просту розминку, виконати домашню роботу або покрокувати по приміщенню, де зараз перебуваєте.

Самий сприятливий ефект, зазначили вчені, роблять піші прогулянки на свіжому повітрі. Крім того, для кращого результату експерти рекомендують щотижня хоча б дві години присвячувати повноцінних занять спортом. Помірна і регулярна фізична активність, запевняють автори роботи з Юти, що дозволить підтримувати організм у тонусі і продовжити життя на кілька років.

Источник:Telegraf

Залишити коментар