Кукурудзяна олія допоможе істотно знизити рівень холестерину

Це масло за своїм корисним властивостям не поступається оливковому.

Як показало дослідження, найдешевше кукурудзяне масло справляється зі зниженням рівня “поганого” холестерину в крові краще, ніж найдорожчий сорт оливкової олії. Стаття фахівців з незалежного Центру біомедичних досліджень Середнього Заходу (США) в журналі European Journal ofClinical Nutrition.

На проведеному в кінці серпня в Римі Конгресі Європейського товариства кардіології провідні світові експерти з хвороб серця і судин прийшли до висновку, що заснована на оливковій олії середземноморська дієта «працює» краще, ніж статини (препарати для зниження рівня «поганого» холестерину в крові), запобігаючи передчасну смерть. Тому пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, перш, ніж перейти на статини, варто почати з зміни раціону, ввівши в нього високоякісне оливкова олія, овочі і горіхи.

Проте результати дослідження американських вчених, змушують припустити, що в покупці дуже дорогого оливкової олії першого холодного віджиму (extra virgin) немає ніякої необхідності. Цей став дуже модним сорт оливкової олії цілком можна замінити звичайним дешевим кукурудзяною олією.

В експерименті брали участь 54 волонтера, яким протягом трьох тижнів щодня додавати в страви або оливкова олія сорту extra virgin, або кукурудзяна олія. Учасники також регулярно здавали кров на рівень жирів і холестерину.

Читайте также:
Лікарі назвали правила, яких слід дотримуватися, якщо мучить кашель

В результаті у тих, хто отримував кукурудзяна олія, рівень холестерину в цілому, а також рівень ліпопротеїнів низької щільності («поганого» холестерину) у крові виявилися нижче, ніж у тих, хто отримував оливкова олія. Це означає, що кукурудзяна олія краще, ніж оливкова, знижує ризик серцево-судинних захворювань, вважають дослідники.

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: