Кулеба Євросоюзу нагадав про важливість України

Україна не залишає надій на євроінтеграцію, зазначив міністр

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає вигідним для Європи вступ України в Європейський Союз. Про це він написав у Twitter.

Він назвав історичним кроком початок переговорів Євросоюзу про вступ Албанії та Північної Македонії. Також він вважає, що ЄС повинен далі розширюватися.

“Якщо Європа хоче грати по крупному у конкурентному світі, вона повинна ставати більше і сильніше. Я переконаний, що Україна ще більше зміцнить її шляхом приєднання до сім’ї ЄС”, – написав Кулеба.

Як повідомляли новини “Сьогодні”, Євросоюз починає переговори про вступ одразу двох країн – Албанії та Північної Македонії. Відповідне рішення прийнято на засіданні Ради ЄС у європейських справах, яке на тлі коронавирусной пандемії відбулося 24 березня в форматі відеоконференції.

Раніше президент Володимир Зеленський, говорячи про перспективи вступу України в ЄС, зазначав, що потрібно боротися за тих, хто пов’язаний з Росією. Також він вказав на один важливий момент: українці можуть розчаруватися в Європі, якщо нашу країну будуть занадто довго “динамить”.

Читайте также:
Підгрупа по Україні в Мінську обговорила відновлення Донбасу

Підпишись на наш telegram

Тільки найважливіше та цікаве

Підписатися

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.