Легка гімнастика для молодості особи

fallback Здоров'я

Щоб гімнастика принесла хороший ефект, її потрібно робити щодня, приділяючи занять 10-15 хвилин.

З віком шкіра на обличчі втрачає свою еластичність і пружність, в результаті чого з’являються зморшки і змінюється контур. Зберегти молодість і красу шкіри як можна довше допоможуть креми з зволожуючими засобами і колагеном, а ще – спеціальна гімнастика, що зміцнює і підтягує м’язи.

Гімнастика для особи дає той же ефект, що і будь-яка інша – м’язи стають підтягнутими, а шкіра виглядає більш пружною. Вона дозволяє зберегти чіткий овал обличчя і попередити раніше поява зморшок.

Щоб гімнастика принесла хороший ефект, її потрібно робити щодня, приділяючи занять 10-15 хвилин. Шкіру на обличчі попередньо слід очистити від косметики. А самі вправи необхідно виконувати дуже повільно і обережно, так як шкірний покрив досить тонкий і ніжний. Починати гімнастику слід з чола, поступово спускаючись до шиї.

Лоб

Притисніть пальці до чола і, надаючи ними опір, постарайтеся підняти брови.
684b
Зафіксуйте положення на кілька секунд, а потім розслабтеся. Повторіть дану вправу не менше 10 разів.

Читайте также:
Сучасним підліткам не вистачає "реальних пригод"

Покладіть кінчики вказівних пальців на підставу брів і спробуйте насупитися, надаючи пальцями опір. Після чого розслабтеся на кілька секунд і повторіть вправу. Це дозволить позбутися від міжбрівній складки.

Очі

Щоб попередити появу «гусячих лапок», закрийте очі і притисніть середні пальці до зовнішніх куточків очей, злегка відтягнувши шкіру до скронь. Потім спробуйте їх обережно відкрити, зафіксувавши положення на 5-10 секунд.

Губи

Прикладіть середній і вказівний палець до куточків губ і поволі витягуйте їх в поцілунку, намагаючись подолати опір пальців. Ця вправа допоможе зробити контур губ більш чітким.

Овал особи

Поставте лікті зі стиснутими кулаками на стіл і покладіть на них підборіддя. Долаючи опір куркулів, спробуйте відкрити рот, утримуючи позицію на півхвилини. Потім розслабтеся і повторіть вправу 10 разів.

Шия

Шийні м’язи допоможе зміцнити наступну вправу. Складіть руки на потилицю в замок і, надаючи ними опір, злегка закиньте голову назад. Це дозволить зберегти пружну шкіру не тільки на шиї, але і в зоні декольте.

Читайте также:
Існує ще три види грипу, які набагато небезпечніше "свинячого"

Источник:Telegraf

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.