Ляшко розповів, як зупинити трудову міграцію українців

Українських працівників, на думку політика, необхідно повертати з заробітків додому

Ляшко рассказал, как остановить трудовую миграцию украинцев

Єдина можливість зупинити трудову міграцію – піднімати зарплати і створювати умови для розвитку бізнесу в Україні. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

На думку політика, потрібно повертати українців із заробітків додому. Одним із способів вирішення проблеми нардеп назвав створення власних підприємств і робочих місць. Прикладом такого є вітчизняне підприємство з виготовлення металопластикових вікон в Тернопільській області. Тут працює понад 600 осіб з середньою зарплатою 7500 гривень, яку піднімають майже вдвічі в сезон. Підприємство хоче розширитись до тисячі працівників, але не може знайти трудових кадрів.

“Чим більше таких підприємств в Україні – тим сильніше країна. Ми дотуємо імпортні економіки своєю сировиною і дешевою робочою силою. Від цього програє Україна. Українцям потрібна праця і зарплата. Це дає людям впевненість у завтрашньому дні. А коли у людини немає роботи і зарплати і він не може прогодувати свою сім’ю – він злий. Злі українці – погано для України! Тому ключове – це відновлення власної економіки”, – зазначає політик.

Нагадаємо, раніше Ляшко передав подарунки будинку дитини в Черкаській області. Сам політик провів дитинство у дитбудинку і зізнався вихователям і медперсоналу, що знає, наскільки нелегка їх праця.

Крім того, Ляшко заявив, що домігся ремонту бігової доріжки в школі олімпійського резерву Черкаської області. Політик пообіцяв допомогти з відновленням стадіону, де тренуються близько півсотні юних спортсменів. На його реконструкцію потрібно близько 8 мільйонів гривень.

Також Ляшко вимагає розширити перелік безкоштовних ліків в Україні.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Дуэйну Джонсону пришлось отменить свою свадьбу
Дуейну Джонсону довелося скасувати своє весілля

Чому Джонсон скасував весілля? Церемонія одруження Дуейна "Скелі" Джонсона і його подруги Лорін Хашьян була запланована на квітень 2018 року....

Закрыть