Люди можуть спати цілодобово, якщо живуть у темряві і на самоті

За результатами дослідження з’ясувалося,що якщо людина буде постійно в темряві і без цивілізації,цикл сну буде набагато довше.

Дослідник Джулі Бек змогла об’єднати результати декількох експериментів з наслідками по тривалості сну людини, що знаходиться в ізоляції.

У виданні The Atlantic за основу своєї статті вона взяла експеримент, проведений Джозі Лоуренс і Антуаном Сенни в 1960 році. Тоді вони на три місяці пішли жити у різні печери, при цьому не маючи при собі годин, а отже без можливості визначити потік часу. Після того, як експеримент був завершений, і Джозі і Антуан думали, що пробули в печерах набагато менше часу, ніж насправді.

Антуан тоді розповів, що, схоже, часом він спав по 30 годин поспіль, так як після сну на його обличчі з’являлася невелика щетина. Джозі, у свою чергу, зазначила, що під кінець експерименту вона відчувала себе дуже виснаженою, і навіть сон не допомагав відновити сили.

За всім експериментом спостерігали вчені, які відстежували життєві показники Джозі і Антуана. У результаті був зроблений висновок, що людський організм без орієнтації в часі буквально втрачається і не розуміє, скільки і коли потрібно спати.

Читайте также:
Список продуктів, які допоможуть завагітніти


Звички, які заважають вам виспатися
читати повністю

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.