Луценко заявив, що Донбас не може отримати особливий автономний статус

Луценко заявив, що Донбас не може отримати особливий автономний статус

Луценко зазначив, що Донбас може отримати такі ж розширені повноваження, як і усі області країни

Донбас не може отримати особливий автономний статус, він може тільки отримати більше повноважень нарівні з іншими регіонами України в рамках децентралізації влади, переконаний лідер фракції “Блок Петра Порошенко” Юрій Луценко.

“Донбас є невід’ємною частиною України. І ніякого особливого, від всієї іншої України, статусу він не повинен отримати. Крим нам відповідь, що надуманий в 1991 році, особливий статус, коли облрада раптом став Верховною Радою Криму, рано чи пізно призводить до сепаратизму і протиставлення якоїсь окремої частини країни до всієї країни”, – сказав він в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV у вівторок ввечері.

Ю. Луценко зазначив, що Донбас може отримати такі ж розширені повноваження, як і усі області країни. “Це називається децентралізація, посилення повноважень Донбасу, Харківської, Сумської, моєї рідної Рівненській, Чернігівській або будь-якої іншої області. Особливої області в Україні не повинно бути. Вони повинні мати максимум повноважень, але ніяких особливостей, преференцій. Ніхто нікого не годує – всі живемо разом, в одній державі”, – підкреслив він.

“Ніхто з бойовиків не веде розмову про статус російської мови або доступу до російської культури. Вони її не знають, вони знають лише мову автомата Калашникова. Ми повинні переживати за цілісність України, у якій буде доступ до всієї культури, всього світу, але в першу чергу до української”, – зазначив лідер фракції “Блок Петра Порошенка”.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.