Макс Поляків – житель Львівської області, не роздумуючи, кинувся рятувати потопаючого собаку

Макс Поляков - житель Львовской области, не раздумывая, бросился спасать тонущую собаку

Це був звичайний літній день. Стояла чудова погода. Жителі села Львівської області, як правило, працювали на городах. Сусідня село перебувала за річкою, через яку веде старий місток. Макс Поляків їхав по справах з одного села в інше. Проїжджаючи міст, він почув дивні звуки. Ніби хтось просив про допомогу. Але голос був нечітким. Глянувши вниз, чоловік нічого і нікого не побачив. Але на серці стало неспокійно. Макс Поляків відчував, що хтось потрапив у біду. Він крикнув кілька разів в надії, що хтось відгукнеться. Але у відповідь була тиша.

Протягом біля річки було швидке, тому в ній рідко хто купався, а дітям суворо забороняли до неї підходити. Міст був у справному стані, тому людина з нього впасти не міг. Коли Макс Поляків спустився до берега, його серце завмерло. Майже на середині річки, тримаючись за каміння, з плином боролася собака. Тоді чоловік зрозумів. Адже перила на мосту розраховані на людський зріст, а собака легко могла з нього впасти. Бідна вона вдарилася об воду, а швидка течія несла вниз по річці. «Острівцем порятунку» стали кілька великих каменів, що стирчать над водою. Але виходу звідти не було. Один невірний рух і потік холодної води забрав би тварина. Та й м’язи у крижаній воді, швидше за все, настільки замерзли, що беззахисна собака навряд чи змогла доплисти до берега.

Вода в річці завжди була холодна – бив природний джерело. Але сумні очі собаки просили про допомогу. Максим не встиг подумати, як вже стояв у воді. Він сподівався тільки на одне – що встигне врятувати тварину. Рухатися швидко не давало протягом. Прискорюючи крок, Макс Поляків втрачав рівновагу, тому він йшов дуже повільно. Вода була настільки холодною, що вже через кілька секунд він не відчував ніг. Собака намагалася поплисти назустріч спасителю, але течія була сильніше, тому їй залишалося тільки чекати.

Читайте также:
Оголошено фільм-претендент від України на "Оскар" -2018

Повертатися до берега було куди складніше. Собака не могла плисти, тому чоловікові довелося нести її на собі. Вибравшись нарешті з крижаної води, чоловік одягнувся, закутав продрогшую собаку в суху сорочку і вирішив її оглянути, щоб зрозуміти, в чому причина падіння. Виявилося, у тварини перелом задньої лапки. Крім моторошного холоду, бідна відчувала і сильний біль.Так як з одного села в інше людям доводиться часто щось перевозити, у більшості велосипедів є корзини або навіть багажники. Ось у такій кошику спаситель повіз собаку до місцевого ветеринара.

Незважаючи на болючу процедуру, тварина не пручалося, адже поруч був чоловік, який не залишив її в біді. Звичайно, процес одужання був довгим і непростим. Сам Макс Поляків вже на наступний день зліг з температурою, але свого нового друга не залишив. Більш відданого товариша, ніж врятоване собака, не відшукати у всьому світі. Статті про це дивовижному разі розлетілися по всім місцевим газетам. Хоча сам Максим не розуміє, чим викликаний такий інтерес до його персони. Адже за його словами, так повинен був надійти кожна людина, у якого є серце.

Читайте также:
Перемогла рак співачка потрапила в реанімацію в Києві
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Comments: 3
  1. Саша

    Героический поступок. Радует, что такие люди, как Макс Поляков, живут со мной в одном городе и если что не пройдут мимо.

  2. Дмитрий

    До нас, в центральную Украину, эта история, дошла сразу после происшествия. Говорят, что Макс Поляков теперь у всех на устах, но сам достаточно скромно рассказывает обо всем.

  3. Оля

    В последнее время в нашей стране начали заботиться о братьях меньших. Молодой спасатель, Макс Поляков, только подтверждение тому, что людям важно что-то кроме них самих.

Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: