Медики назвали ягоду, яка допоможе нормалізувати рівень цукру в крові

Новини шоу бізнесу:Чим корисна малина для чоловіків і жінок.

Вчені визначили кілька корисних властивостей звичайної малини. Дієтологи рекомендують молодим жінкам і дівчатам використовувати цю ягоду для омолодження шкіри обличчя, зменшення ризику небажаних кровотеч і зниження цукру в крові.

Група данських вчених, після тривалих досліджень на лабораторних мишах, назвала позитивні властивості малини. Ягода впливає на людину, вона містить елемент, званий «кетон», він сприяє зменшенню ваги, створюючи приємний ароматичний запах. Дієтологи відзначають, що малина містить не менше 200 молекул кетону. У 2005 році були проведені дослідження на лабораторних мишах, вони показали, що властивості ягоди сдерживаают хворобливого збільшення печінки, провокуючим освіта вісцерального жиру у внутрішніх органів. Кетон, що знаходиться в малині, стимулює клітини, які виділяють унікальний білок адипонектин. Його нестача відзначена у пацієнтів, які страждають на діабет другого типу.

Лабораторних мишей в ході дослідів годували їжею, збагаченою жирами і ягодами малини звичайної. Злиття альгінової кислоти з кетоном показало покращення стан організму тварин.

Читайте также:  В якому віці чоловіки відчувають себе щасливими

Источник:Telegraf

Залишити коментар