Медики назвали продукти, які допоможуть знищити “поганий” холестерин

Медики назвали продукти, які допоможуть знищити “поганий” холестерин

Американські фахівці з’ясували, що завдяки частому споживанню мигдалевих горіхів, рівень “хорошого” холестерину збільшувався.

Фахівці Пенсільванського університету (США, р. Філадельфія) з’ясували, що завдяки частому споживанню мигдалевих горіхів рівень «хорошого» холестерину (холестерин ліпопротеїдів високої щільності або ЛПВЩ), корисних для серця, збільшувався на 19%. Більш того, мигдаль здатний стимулювати транспортування «поганого» холестерину (холестерин ліпопротеїдів низької щільності або ЛПНЩ) в печінку для подальшого знищення.

У шестинедельном дослідженні взяли участь дві групи добровольців з високим рівнем ЛПНЩ. Перша група щодня вживала по 43 грами мигдалевих горіхів, що еквівалентно великий жмені, а друга – банановий кекс. Вчені регулярно вимірювали рівень холестерину у всіх випробовуваних.

Результати дослідження продемонстрували, що у добровольців, які вживали мигдаль, на 19% збільшився рівень “хорошого” холестерину (ЛПВЩ). Крім того, у добровольців з нормальною вагою на 6,4% покращилася здатність організму відправляти непотрібний ЛПНЩ в печінку.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.