Медики назвали продукти, які допоможуть знищити “поганий” холестерин

Американські фахівці з’ясували, що завдяки частому споживанню мигдалевих горіхів, рівень “хорошого” холестерину збільшувався.

Фахівці Пенсільванського університету (США, р. Філадельфія) з’ясували, що завдяки частому споживанню мигдалевих горіхів рівень «хорошого» холестерину (холестерин ліпопротеїдів високої щільності або ЛПВЩ), корисних для серця, збільшувався на 19%. Більш того, мигдаль здатний стимулювати транспортування «поганого» холестерину (холестерин ліпопротеїдів низької щільності або ЛПНЩ) в печінку для подальшого знищення.

У шестинедельном дослідженні взяли участь дві групи добровольців з високим рівнем ЛПНЩ. Перша група щодня вживала по 43 грами мигдалевих горіхів, що еквівалентно великий жмені, а друга – банановий кекс. Вчені регулярно вимірювали рівень холестерину у всіх випробовуваних.

Результати дослідження продемонстрували, що у добровольців, які вживали мигдаль, на 19% збільшився рівень “хорошого” холестерину (ЛПВЩ). Крім того, у добровольців з нормальною вагою на 6,4% покращилася здатність організму відправляти непотрібний ЛПНЩ в печінку.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: