Медики назвали саме корисне м’ясо

Самим корисним дієтичним м’ясом вважається кролятина.

Для нормального функціонування організму людині потрібно отримувати повноцінне, збалансоване харчування, яке містить всі необхідні речовини. Сюди входить білок, який є будівельним матеріалом для клітин. З усіх харчових продуктів, найбільше білка міститься в м’ясі. Тому вона обов’язково повинна бути в раціоні людини.

Вегетаріанці, принципово не вживають м’яса, стверджують, що білок міститься і в багатьох рослинних продуктах, наприклад горіхах, грибах, квасолі. До того ж, на їхню думку, в м’ясі багато шкідливих речовин, а при термічній обробці вони можуть перетворитися в канцерогени, тобто речовини, що провокують утворення злоякісних пухлин. Що можна сказати з цього приводу?

Вміст білка в рослинній їжі набагато нижче, ніж у м’ясі. До того ж рослинні білки гірше засвоюються. Можна вибрати для
6838
вживання корисні сорти м’яса і звести ризик утворення канцерогенів до мінімуму.

Самим корисним дієтичним м’ясом вважається кролятина. У ньому багато білка, мало жиру, воно володіє високими смаковими якостями, до того ж є низькокалорійним. Крім того, кролятина практично не викликає алергічних реакцій, тому його рекомендують навіть малюкам.

Дуже корисно також м’ясо свійської птиці, наприклад, курки, індички. Найменше жиру в грудках цих птахів, тому саме їх слід вживати в їжу.

Корисна і телятина. Дієтологи рекомендують вживати і м’ясо дикого звіра і дичини, наприклад оленину, лосятину, а також м’ясо куріпок, тетеруків, глухарів і т. п.

Менш корисним вважається червоне м’ясо, тобто, яловичина, свинина, баранина, козлятина. Існує чітка закономірність: чим більше вік людини, тим менша частка червоного м’яса повинна бути в його раціоні. Найбільш шкідливим м’ясом з точки зору дієтологів є свинина. Вона дуже жирна, до того ж багата холестерином. Тому навіть якщо ви дуже любите свинину, краще не зловживати стравами з цього виду м’яса, і вибирати для готування шматки з мінімальним вмістом жиру.

Щоб звести до мінімуму ризик утворення канцерогенів, краще відварювати м’ясо, тушкувати або запікати в духовій шафі. А ось від улюбленої деякими хрусткої скоринки, що утворюється при обсмажуванні на відкритому вогні, краще відмовитися.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.