Медики назвали найбільш небезпечний для здоров’я кухонний об’єкт

Холодильник – справжній розсадник небезпечних бактерій.

Холодильник визнаний найнебезпечнішим об’єктом на кухні. І не тому, що в ньому багато їжі, яка може спровокувати переїдання і, як наслідок, ожиріння! Вся справа в тому, що в даному типі побутової техніки накопичується надмірно багато потенційно небезпечних бактерій.

І найбруднішим місцем у цьому плані є піддони для зберігання овочів і зелені. У цих ємностях накопичується в 750 разів більше бактерій на сантиметр квадратний, ніж прийнято вважати нормою.

Що може розповісти про здоров’я колір очей

Тобто, на один квадратний сантиметр полиці/ящика для овочів припадає 8 000 бактерій. До того ж овочі та зелень на своїй поверхні, часто несуть сальмонели і кишкові палички.

Як упоратися зі стресом і тривогою без вживання таблеток

Щоб уникнути небезпеки, вчені не рекомендують тримати в холодильнику одночасно велику кількість продуктів. Крім того, дослідники рекомендують регулярно наводити чистоту в його засіках, а також по можливості мити всі продукти як перед розміщенням в холодильник, так і перед безпосереднім вживанням.


Вченим вдалося створити живі сенсори з бактерій
читайте також

Источник:Telegraf

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.