Медики назвали найбільш доступну їжу проти раку

Фахівці Єльського онкологічного центру представили дані про те, що слід вживати в їжу на регулярній основі для запобігання розвитку раку.

“Щотижневе вживання в їжу волоських горіхів, мигдалю або кешью скорочує ризики захворювання на рак”, – наводиться думка онкологів в Daily Mail.

Ефективну протираковий захист горіхи забезпечують навіть при порівняно невеликому обсязі – досить щотижневої порції в дві жмені. При цьому, зазначають дослідники, вживання горіхів допомагає і тим, хто вже хворий.

“Волоські горіхи, кешью, мигдаль збільшують на 46 відсотків шанси на виживання тих людей, хто вже страждає від онкологічних захворювань”, – заявили вчені.

Найбільша цінність в оздоровчому ефекті від вживання горіхів, на думку фахівців, в тому, що вони перешкоджають підвищенню рівня цукру в крові і знижують вже підвищений вміст глюкози. Зниження рівня цукру корелює з чутливістю організму до інсуліну і зменшенням запалення, – все це підвищують резистентність організму до розвитку злоякісних пухлин.

Раніше вчені констатували, що регулярне вживання горіхів є відмінним способом усунути тягу до шкідливої калорійної їжі і контролювати апетит.

Читайте также:  Якими корисними властивостями володіє чорна ягода - смородина

Источник

Залишити коментар