Медики назвали найбільш доступну їжу проти раку

Фахівці Єльського онкологічного центру представили дані про те, що слід вживати в їжу на регулярній основі для запобігання розвитку раку.

“Щотижневе вживання в їжу волоських горіхів, мигдалю або кешью скорочує ризики захворювання на рак”, – наводиться думка онкологів в Daily Mail.

Ефективну протираковий захист горіхи забезпечують навіть при порівняно невеликому обсязі – досить щотижневої порції в дві жмені. При цьому, зазначають дослідники, вживання горіхів допомагає і тим, хто вже хворий.

“Волоські горіхи, кешью, мигдаль збільшують на 46 відсотків шанси на виживання тих людей, хто вже страждає від онкологічних захворювань”, – заявили вчені.

Найбільша цінність в оздоровчому ефекті від вживання горіхів, на думку фахівців, в тому, що вони перешкоджають підвищенню рівня цукру в крові і знижують вже підвищений вміст глюкози. Зниження рівня цукру корелює з чутливістю організму до інсуліну і зменшенням запалення, – все це підвищують резистентність організму до розвитку злоякісних пухлин.

Раніше вчені констатували, що регулярне вживання горіхів є відмінним способом усунути тягу до шкідливої калорійної їжі і контролювати апетит.

Читайте также:
Надійні засоби для очищення нирок

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: