Медики попереджають про піке інфекційних захворювань

Мова йде про кишкових інфекціях, сальмонельозі, сечостатевих інфекціях і ангіні.

Пік захворюваності інфекційними хворобами припадає на літній період. У спеку патогенні мікроорганізми швидко розмножуються на продуктах харчування, що збільшує ризик розвитку кишкових інфекцій.

Кишкові інфекції. У жарку пору року потрібно ретельно стежити за свіжістю продуктів, особливо м’яса і ковбасних виробів, які дуже швидко псуються. Висока температура повітря та вологість – ідеальні умови для розмноження патогенних бактерій, що викликають шлунково-кишкові розлади. Погано вимиті овочі та фрукти, а також прострочені продукти можуть стати причиною розвитку дизентерії та інших інфекцій кишечника.

Сальмонельоз. Говорячи про кишкових інфекціях, окремо потрібно сказати про сальмонельозі, оскільки це захворювання становить понад 70% від всіх кишкових інфекцій. Підхопити сальмонельоз можна коли завгодно, але в літній період (особливо в спеку) ймовірність зараження істотно вище, оскільки сальмонели при високій температурі розмножуються значно швидше. Групу ризику складають люди, що регулярно вживають м’ясо і яйця. Особливо часто заражуються сальмонелою в селах, де немає належного санітарного контролю за тваринами.

Читайте также:
Як з комфортом ходити на каблуках

Медики назвали корисний для зубної емалі продукт

Сечостатеві інфекції. Болі внизу живота і печіння при сечовипусканні часто турбують саме в літній період. А все тому, що в спеку бактерії, що живуть в області статевих органів і анального отвору, набагато легше проникають всередину. Крім того, у спеку ми дуже легко одягаємося, але до вечора, коли стає прохолодно (або у водоймах), дуже легко переохолодити сечостатеві органи, з-за чого розвивається цистит.

Ангіна. Ви будете здивовані, але підчепити влітку ангіну так само просто, як і взимку. Всьому виною – прохолодні напої і морозиво, яке вживається у великих кількостях в жарку погоду. Різкий перепад температур в горлі – ідеальна умова для розмноження бактерій. Саме тому влітку ми так часто хворіємо ангіною.


Як утримати вагу після дієти
читайте також

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: