Медики розповіли, як позбавитися від болю в колінах

Всі кістки об’єднані зв’язками і сухожиллями, меніски та мішечки з рідиною оберігають суглоб від тертя.

З болем у колінному суглобі стикаються рано чи пізно дуже багато. Коліно — це складний суглоб, де зустрічаються велика гомілкова кістка, стегнова кістка та надколінник. Вся ця конструкція так непроста тільки з однієї причини: саме на коліна припадає більша частина нашого ваги при будь-яких навантаженнях. Ось, чому біль у суглобі так поширена — а ось, як від неї позбутися без зайвих проблем.

Худніть

З кожним роком залишатися у формі стає все складніше. Від надмірної ваги само страждають багато частині нашого тіла — коліна в тому числі. Колінний суглоб може витримати дуже великі навантаження, але і його запас міцності має свою межу. Перше, що потрібно зробити при болю в колінах — скинути вагу. Просто подумайте: навіть звичайна ходьба людини із зайвою вагою вже створює підвищений тиск на суглоб.

Розминка

Прийміть як факт: від старості не втечеш. І всі проблеми з внутрішніми органами, суглобами, здоров’ям — потрібно вирішувати превентивно, щоб потім не було болісно боляче за просто так. Найпростіша зарядка з ранку і розминка перед тренуванням у фітнес-клубі можуть вирішити купу проблем: без розігріву приступати до занять просто нерозумно — так ви не покращуєте своє тіло, а тільки шкодити йому.

Сидячий режим

Без сумніву, ви чули це і раніше — але навряд чи приймали всерйоз: сидячий режим вбиває наше тіло. Згадайте тільки, скільки часу доводилося сидіти за партою в школі, потім в університеті, потім на роботі? Людський організм не пристосований до такого способу життя. М’язи ніг, поступово слабшають, а підколінні сухожилля стають жорсткішими. У подарунок за таку поведінку ви отримуєте довгоочікувану біль у колінному суглобі. Краще було б без подарунка? Приділяйте більше часу прогулянкам. Якщо лінуйтеся бігати, то, хоча б, виходьте просто подихати повітрям.

Неправильна взуття

І ще один фактор, який рідко беруть до уваги — взуття. Підходить саме вам пара черевиків може принести стільки проблем, що не впорався б і грабіжник, який вирішив розбити ваші колінні чашечки битою. Загальний для всіх порада — постаратися носити взуття з помірно толстой, комфортною підошвою. Якщо ви займаєтеся спортом і віддаєте перевагу проводити ранок за пробіжкою — озаботьтесь правильними біговими кросівками. Не економте, дорожче вийде.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Верховний суд РФ скасував рішення про блокування сайту bitcoininfo.ru
Верховний суд РФ скасував рішення про блокування сайту bitcoininfo.ru

Верховний суд Росії скасував рішення про блокування інформаційного ресурсу про криптовалютах bitcoininfo.ru, винесене Виборзьким районним судом Санкт-Петербурга в липні 2016...

Закрыть