Медики розповіли, як жувальна гумка впливає на організм

Жувальна гумка містить діоксид титану.

Діоксид титану (E171, титанові білила) – харчова добавка, яку використовують в якості барвника для жувальної гумки, цукерок, хлібобулочних виробів та інших продуктів харчування. Нове дослідження фахівців Бингемтонского університету показало, що його регулярне вживання заважає клітин тонкого кишечника засвоювати поживні речовини і якісно виконувати функції імунологічного захисту.

Вчені піддали культуру клітин тонкого кишечника чотиригодинної дії наночастинок діоксиду титану, імітуючи одноразовий прийом пофарбованої їжі та її регулярне вживання (три рази протягом п’яти днів).

Одноразова експозиція не справила великого впливу на клітини кишечника, але хронічне вплив діоксиду титану зменшило кількість абсорбтивных виступів на їх поверхні. Це пов’язано з ослабленням кишкового бар’єру, уповільненням метаболізму і погіршенням всмоктування деяких поживних речовин – заліза, цинку і жирних кислот.

Регулярне вживання наночастинок діоксиду титану пов’язано з ослабленням кишкового бар’єру, уповільненням метаболізму і погіршенням всмоктування заліза, цинку і жирних кислот.

– Оксид титану – популярна харчова добавка, що люди їдять багато і довго. Не хвилюйтеся, він вас не вб’є. Але про деякі його ефекти знати все ж не завадить, – каже Гретхен Малер, співавтор статті, опублікованій в журналі NanoImpact. – Наночастинки титанових білил змінюють функції тонкого кишечника. Щоб зменшити їх вплив, потрібно уникати оброблених харчових продуктів, особливо – жуйок і цукерок.

Читайте также:
Названо продукти, які стануть ідеальним вечерею для організму

Діоксид титану вважається безпечним барвником, а його потрапляння всередину нашого організму практично неминуче. Інертний нерозчинний матеріал зазвичай використовується у виробництві фарб, паперу, пластмас, мила і косметики. Він також є активним інгредієнтом в мінеральній основі сонцезахисних кремів і блокує ультрафіолетове світло.

У травну систему титанові білила потрапляють через зубні пасти, цукрову пудру, знежирене молоко, цукерки і жувальну гумку. Вчені з Університету штату Арізона в 2012 році протестували 89 популярних харчових продуктів і виявили, що всі вони містять діоксид титану.


Названі продукти для очищення й відновлення печінки
читайте також

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: