Медики розповіли, які горіхи обов’язково потрібно їсти чоловікам

Медики розповіли, які горіхи обов’язково потрібно їсти чоловікам

Іспанські репродуктологи встановили, що регулярне вживання цього продукту є ефективною профілактикою чоловічого безпліддя.

Ще раніше представники науки висловлювалися про те, що раціон чоловіка впливає на показники його фертильності. На цей раз дослідники знайшли свідчення того, що горіхи – мигдаль, фундук і волоські – покращують рухливість сперматозоїдів, а також підвищують їх кількість.

“У чоловіків, які регулярно їли горіхи, концентрація статевих клітин у спермі виявилася в середньому на 16% вище, ніж у контрольній групі, яка вживала не горіхів. Показники життєздатності сперматозоїдів були на 4% вище, а рухливість клітин – на 6% вище”, – розповіли автори роботи в публікації журналу American Journal of Clinical Nutrition.

Дослідники вважають, що позитивний вплив горіхів на репродуктивне здоров’я чоловіків визначається високим вмістом поліненасичених жирних кислот, вітамінів C та E, селену, цинку, фолієвої кислоти. У попередніх наукових дослідженнях також простежувалися зв’язок між покращенням стану статевих клітин у чоловіків і вживанням їжі, що містить дані нутрієнти.

Фахівці настійно радять чоловікам стежити за своїм раціоном харчування. Дані ряду досліджень свідчать про те, що діагноз “чоловіче безпліддя” можна отримати не тільки в зрілі роки. Вивчення здоров’я молодих чоловіків 18-22 років свідчить: у цьому віці серйозні проблеми з репродуктивною функцією мають як на підбір завзяті любителі нездорової їжі. Якість їх сперми, за словами лікарів, не дотягує до необхідної норми.

Читайте также:
Як уникнути важкого похмілля після свята

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.