Медики вказали раніше невідомі причини ожиріння

Ожиріння є однією з головних проблем людства.

У їх числі експерти Медичного університету Південної Кароліни назвали нафту. Вчені прийшли до такого висновку, з’ясовуючи причину епідемії ожиріння в районі Мексиканської затоки, де після 2010 року став стрімко збільшуватися вага людей.

Результати дослідження показали, що це могло статися із-за катастрофічного розливу нафти в тому ж році. Після вибуху на нафтовій платформі в океан вилилося понад 750 мільйонів літрів нафти. На очищення води витратили понад семи мільйонів літрів диспергаторів.

У медичних аналізах місцевих жителів, які страждають ожирінням, виявилося велика кількість сирої нафти і диспергуючих агентів, що потрапили в організм з навколишнього середовища.

Спираючись на дані свого дослідження, вчені підкреслили, що подібні хімічні компоненти використовуються в багатьох побутових миючих засобах, дезодорантах, фарбі для волосся, лак для нігтів і навіть в проносний для вагітних жінок.


Медики назвали найголовніший рецепт міцного імунітету
читайте також

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: