Мельничук заявляє, що не збирається ховатися від правосуддя

Мельничук заявляє, що не збирається ховатися від правосуддя

Завтра нардеп буде продовжувати роботу в Раді

Народний депутат, екс-командир батальйону “Айдар” Сергій Мельничук заявляє, що не знайомий з заявою генерального прокурора Віктора Шокіна про подання на зняття депутатської недоторканності, проте не збирається ховатися.

В ефірі телеканалу “112.Україна” С. Мельничук у вівторок ввечері заявив, що вдень був у Верховній Раді і зараз знаходиться в офісі у Києві.

“Я завтра йду у Верховну Раду на свій робочий день. Я не злякався… і готовий прийняти бій”, – сказав він.

Коментуючи заяву Ст. Шокіна про те, що йому невідомо про місцезнаходження С. Мельничука, депутат заявив, що проти нього прокуратура вже тривалий час веде незаконне стеження та прослуховування телефонів, тому правоохоронці знають про його місцезнаходження.

Відповідаючи на питання, які пред’являє йому обвинувачення прокуратура, він заявив, що йому інкримінується “створення злочинного угруповання” на початку літа 2014 р.

“Тобто “Айдар” (створений у Луганській області після початку конфлікту на Донбасі добровольчий батальйон “Айдар”, після реорганізації увійшов в Збройні сили України – ІФ), створений на початку літа, не займався обороною держави, а займався бандитизмом. І по справі повинні пройти всі 400 осіб, бійців батальйону, яких викинули за штат, в тому числі поранені”, – підкреслив С. Мельничук.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.