Меркель з Трампом поговорили і про Україну

Меркель обговорила з Трампом питання України

Меркель с Трампом поговорили и об Украине

Німеччина, яка раніше озвучила чітку позицію щодо миротворців на Донбасі, вітає активну участь США у врегулюванні ситуації в Україні.

Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель на прес-конференції з президентом США Дональдом Трампом після їхніх переговорів у Вашингтоні, передає Укрінформ.

“Звичайно ж, ми говорили про Україну, де ми дуже тісно працюємо разом в тому, що стосується дій Росії через окупацію Криму і ситуації на сході України”, – повідомила Меркель.

Вона висловила велике задоволення тим, що американська адміністрація дуже тісно працює з цієї тематики з партнерами, що розширює формат Мінських угод.

З точки зору протистояння, конфлікту з Росією, ролі Росії в Сирії між Берліном і Вашингтоном за словами канцлер, є велика єдність думок. “Ніхто не зацікавлений в тому, щоб не мати хороший відносин з Росією, але там, де мова заходить про конфлікти, про те, що відбуваються якісь речі, наприклад, в Україні, речі треба називати своїми іменами, і принцип територіальної незалежність країни, такої як Україна, вкрай важливий і повинен дотримуватися”.

Говорячи про проблему санкції, Меркель зазначила, що вона може в будь-який момент поставити питання американській стороні, коли такі виникають. В процесі прийняття санкцій (через Конгрес) здійснюється обмін думками, зокрема, за оцінкою наслідків заходів для Європи, йде діалог з Міністерством фінансів. “Якщо будуть надалі проблеми, я можу в будь-який момент поговорити про це з президентом”, – запевнила вона.

Читайте также:  Суд у справі Корбана оголосив тригодинна перерва

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель висловила жаль з приводу того, що на Донбасі досі немає міцного миру.

Раніше Ангела Меркель повідомила, що зустріч лідерів “нормандської четвірки” по Донбасу відбудеться в Аахені у травні.

Як відомо, Меркель перед зустріччю з Порошенком провела телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, обговоривши ситуацію в Україні.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.