Мільйони людей можуть загинути із-за нової пандемії під назвою “Хвороба Ікс”

ВООЗ заявляє, що існує висока ймовірність нової глобальної епідемії.

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) попередила, що існує висока ймовірність нової глобальної епідемії (пандемії), причиною якої стане поки ще не ідентифікована інфекція, звана “хворобою Ікс”, пише Сегодня з посиланням на видання Science Alert.

Дослідники склали список захворювань, які можуть охопити все людство. У нього були включені вірусні геморагічні гарячки Ласса, яка поширилася в Нігерії, і Ебола, яка забрала в 2014-2015 роках понад 11 тисяч життів. Крім того, вчені вважають надзвичайно небезпечними такі інфекції, як лихоманка Марбург, лихоманка Крим-Конго, близькосхідний респіраторний синдром, важкий гострий респіраторний синдром і хвороба Зіку.

Лікарі також помістили в перелік “хвороба Ікс”, оскільки вважають, що пандемія може бути викликана невідомих поки захворюванням, яке виявиться таким же небезпечним, як іспанський грип початку минулого століття. Вчені планують заздалегідь підготувати заходи для боротьби з небезпечною інфекцією, щоб швидко реагувати на будь-яку потенційну загрозу.

Раніше на сайті “Сегодня” повідомлялося, як ця інфекція передається і як уникнути зараження. Багато людей думають, що ВІЛ – СНІД- це одне і те ж. Насправді це не так. ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) – це вірус, що викликає СНІД (синдром набутого імунодефіциту).

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
У 2017 році в українські ІТ-компанії інвестували 265 млн дол.

Український ІТ-сектор демонструє значний успіх - за даними венчурного фонду AVentures Capital загальний обсяг інвестицій в українські ІТ-компанії в 2017...

Закрыть