Молочні продукти, які особливо корисні для серця

Молочний жир не підвищує ризику серцево-судинних захворювань.

Дослідники Школи філософії і політики живлення Фрідмана при Університеті Тафтса (США) заявили про те, що вживання молочних продуктів, всупереч численним дієтологічних теоріям про небажаність їх вживання, – насправді надзвичайно корисні для зміцнення серця і судин.

Отже, згідно дослідному резюме, молочні продукти з високим рівнем жиру не шкідливі, а корисні: зокрема, тим, що їх вживання грає роль профілактики інсульту і хвороб серця.

“Молочний жир не підвищує ризику серцево-судинних захворювань, а, навпаки, зменшує його. Деякі види молочного жиру пов’язані з кращим захистом від патологій судинного властивості”, – уклали автори дослідження.

Попередньо вченими були проаналізовані дані про здоров’я більше 2900 чоловік у віці від 65 років. За 22 роки, протягом яких збиралися ці дані, померли 2428 учасника, з них 833 людини – в результаті ускладнень, викликаних захворюваннями серцевої м’язи.

Аналіз причин смертності продемонстрував, що наявність жирних молочних кислот у раціоні харчування людей ніяк не співвідносилося з їх ризиком померти. Більш того, молочний жир захищав від крововиливу в мозок.

“Люди з більш високим вмістом молочних жирних кислот у своєму раціоні харчування в цілому було на 42% менше схильні до смерті від інсульту”, – констатували медики

Читайте также:
Лікарі пояснили, чому потрібно вживати плавлений сир

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.