На Євробачення-2015 від Молдови поїде український співак

Україна від участі в пісенному конкурсі відмовилася, і уродженець Тернополя Едуард Романюта отримав свій шанс на молдавському нацвідборі

Виступ Едуарда Романюти на відбірковому конкурсі в Молдові

На міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2015 Республіку Молдова буде представляти український співак Едуард Романюта з піснею “I want your love”.

Як передає TRM, фінал національного відбору відбувся 28 лютого у телевізійній студії компанії Телерадіо-Молдова. Переможець був визначений змішаним голосуванням журі та телеглядачів 50 на 50. Едуард Романюта зайняв перше місце в голосуванні глядачів і друге місце за підсумками голосування професійного журі, і таким чином за сумою голосів виграв у нацвідборі. Всього за право представляти Молдову на конкурсі боролися 16 виконавців-фіналістів нацвідбору.

Едуард Романюта народився в Тернополі, кілька разів пробувався в національному відборі на Євробачення від України, проте доходив до фіналу.

Нагадаємо, в минулому році виграв Євробачення співак з Австрії Кончіта Вурст. Півфінали ювілейного, 60-го конкурсу “Євробачення” пройдуть у Відні 19 та 21 травня, а фінальний виступ і оголошення переможця відбудеться 23 травня 2015 року.

Україна в цьому році від участі в пісенному конкурсі відмовилася, оскільки і організатори, і самі артисти вважають недоречним готуватися до розважального шоу на тлі важкої ситуації в країні.

Источник:Liga.net


Leave a Reply

Your email address will not be published.