На Євробаченні переміг співак зі Швеції Монс Зелмерлев

Україна в цьому році від участі в пісенному конкурсі відмовилася з-за важкої ситуації в країні

Переможець Євробачення шведський співак Монс Зелмерлев(фото – ЕРА)

У фіналі 60-го конкурсу пісні Євробачення переміг співак зі Швеції Монс Зелмерлев з піснею “Heroes”. Друге місце посіла російська співачка Поліна Гагаріна з піснею “A Million Voices”, третє місце дісталося італійській групі Il Volo з піснею “Grande Amore”. Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу.

У сьогоднішньому фіналі, що проходив у столиці Австрії – Відні, за головний приз змагалися 27 країн.

Нагадаємо, фінал Євробачення-2015 за підсумками першого півфіналу 19 травня з 16 учасників пройшли представники Албанії, Вірменії, Росії, Румунії, Угорщини, Греції, Естонії, Грузії, Сербії та Бельгії. Другий півфінал 21 травня, в якому виступили 17 конкурсантів, наблизив до перемоги учасників з Литви, Чорногорії, Норвегії, Ізраїлю, Латвії, Азербайджану, Швеції, Кіпру, Словенії та Польщі.

За традицією, автоматично у фіналі виступлять представники країн-організаторів Євробачення – Іспанії, Італії, Англії, Німеччини, Франції, а також приймаючої країни – Австрії та спеціального учасника з нагоди 60-річчя Євробачення – Австралії.

Читайте также:
Рада взялася за пільги для українського кінематографа

Україна в цьому році від участі в пісенному конкурсі відмовилася, оскільки і організатори, і самі артисти вважають недоречним готуватися до розважального шоу на тлі важкої ситуації в країні. Представляв Молдову уродженець Тернополя Едуард Романюта за підсумками голосування в першому півфіналі далі не пройшов.Источник:Liga.net

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: