Напій, який допоможе уникнути діабету

З’явилася ще одна причина полюбити чорний чай.

Вчені зі Швейцарії прийшли до висновку, що чашка чорного чаю в день – ефективна профілактика діабету 2 типу.

Дослідники із групи Data Mining International (Женева) провели дослідження на основі аналізу даних про жителів 50 країн, що підтверджує зв’язок між вживанням чорного чаю і зниженням ризику розвитку діабету 2 типу. Втім, це дослідження носить більше статистичний характер: учені поки не змогли пояснити механізми благотворної дії цього типу чаю.

Швейцарські фахівці будуть продовжувати пошуки доказів цих даних, які свідчили про користь застосування зеленого і білого чаю як засіб профілактики цукрового діабету. Однак керівник дослідження заявив, що надалі вони планують дослідити властивості лише одного чорного чаю, які, ймовірно, пов’язані з процесом ферментації. Результати нового дослідження були опубліковані в Британському медичному журналі” (BMJ).

З усіх країн, які були включені в дослідження, найбільш високий рівень споживання чаю був відзначений у Великобританії (вище всього – в Ірландії), а також Туреччини. Практично не п’ють чорний чай, як виявилося, в Північній Кореї, Бразилії та Китаї.

Читайте также:  Вчені назвали причину підліткового алкоголізму

Американські колеги учасників Data Mining International критично поставилися до заяв останніх. Вони кажуть, що поки немає вагомих причин рекомендувати пацієнтам з цукровим діабетом або людям з групи ризику пити чорний чай. Щоб уникнути цього важкого захворювання, вони радять виконувати «класичні» і довели свою ефективність рекомендації:

Обмежити споживання «легких» вуглеводів: солодощів, кондитерських виробів

Ввести в свій раціон на регулярній основі фрукти, овочі, цільнозернові продукти

Тричі на тиждень присвячувати півгодини аеробним вправам

Источник

Залишити коментар