НАТО одноголосно підтримує збереження санкцій проти РФ – Керрі

НАТО одноголосно підтримує збереження санкцій проти РФ – Керрі

Це критичний момент, коли Росія повинна почати виконання мінського угоди, зазначив держсекретар

Північноатлантичний альянс досяг консенсусу щодо збереження санкцій проти РФ як мінімум до кінця року – до повного виконання мінських домовленостей. Про це заявив Держсекретар США Джон Керрі в Белеку (Туреччина) під час міністерської зустрічі НАТО на рівні глав МЗС, після переговорів у форматі робочого сніданку.

“Це критичний момент, коли Росія повинна почати виконання мінського угоди”, – зазначив Керрі.

“Санкції не є нашою метою, але санкції не повинні залишатися до тих пір, поки мінське угода не буде виконано. Мова йде про повне виконання. І це – одностайне бажання всіх, хто тут (на зустрічі НАТО) присутній”, – додав він, повторивши ту формулу, яка раніше була узгоджена на рівні ЄС.

Нагадаємо, 11-12 лютого в Мінську відбулися переговори про врегулювання кризи на Донбасі за участю президента України Петра Порошенка, президента Франції Олланда, канцлера ФРН Ангели Меркель і президента РФ Володимира Путіна.

За підсумками переговорів затверджено комплекс заходів, спрямованих на імплементацію вересневих Мінських домовленостей. Крім того, прийнята декларація лідерів України, Франції, Німеччини і РФ в підтримку цих заходів.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.