Названий кращий продукт для хорошої роботи серця

Черемша зміцнить імунітет, серцево-судинну систему.

Стародавні римляни і єгиптяни називали черемшу — диво-рослиною, вони вважали, що воно допомагає очистити кров і шлунок, покращує діяльність травного тракту, сприяє поліпшенню апетиту і активності шлункових соків.

Черемшу використовують при різних гнійних захворюваннях, цинзі, атеросклерозі, глистах і кишкових інфекціях. Відомо так само , що за давніх часів її активно вживали в їжу під час епідемій холери і чуми.

Черемша містить багато вітаміну С, ефірну олію та інші речовини, має фітонцидні властивості. Має сильний запах часнику, який частково видаляється, якщо перед вживанням черемшу ошпарити кип’ятком і залити оцтом. Володіє антицинготну загальнозміцнюючу властивістю. Черемша корисна для роботи серця, вона здатна знижувати кров’яний тиск і блокує утворення холестеринових бляшок.

Черемшу рекомендують при авітамінозі, атеросклерозі і гіпертонічній хворобі. Стародавні греки вважали, що ця рослина володіє властивістю «підтримувати мужність».

Листя черемші володіють сильними бактерицидними властивостями. Достатньо дві-три хвилини пожувати листок чечемши, як вся шкідлива мікрофлора порожнини рота буде вбита виділяються з рослинних тканин летючими речовинами-фітонцидами. Фітонциди покращують також ріст і розвиток тканин людини та сприяє їх відновленню. У певних дозах фітонциди благотворно впливають на зміцнення нервової системи, підсилюють секреторну функцію шлунково-кишкового тракту, сприяють поліпшенню обміну речовин, стимулюють серцеву діяльність.

Черемша так само прекрасний засіб для профілактики і лікування простудних захворювань. Сік і подрібнене листя вживалися зовнішньо при різних шкірних захворюваннях, особливо лишаях і бородавках. Сиру черемшу їдять при захворюваннях щитовидної залози, гіпо – і гипертиреозах.

Черемша, на відміну від багатьох препаратів, які застосовуються при лікуванні атеросклерозу і захворювань щитовидної залози, не викликає медикаментозного гіпотиреозу, навіть при тривалому застосуванні. Аналогічно сирої використовують квашену або солону черемшу і, крім того, її використовують як збуджує апетит.

Черемша противопаказана при панкреатитах, холециститах, гепатитах, запаленнях шлунка і кишечника з-за збудливої дії на травлення. Вона також не рекомендується вагітним, а також людям з гастритом, виразкою шлунка і епілепсію.

Не можна зловживати настоями з черемші, так як вони згубно впливають на серцево-судинну систему, а крім того, можуть спровокувати головні болі, безсоння, розлад шлунку.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Світлана Агапова: З чим носити самий модний колір весни

На хвилі моди романтизм, пастельні тони, легкі хвилясті тканини, жіночність. Теплу пору року найкращий період для втілення даних тенденцій в...

Закрыть