Названа найбільш корисна поза для сну

Від пози, в якій ви спите, залежить ваше здоров’я.

Ми проводимо третину нашого життя у сні, але хоча прийнято вважати, що сон корисний для здоров’я, багато людей навіть не підозрюють, що можуть завдавати своєму здоров’ю невиправної шкоди уві сні.

Близько 95 відсотків людей сплять в одному і тому ж положенні кожну ніч. Вчені вирішили роз’яснити, чим це може закінчитися.

На боці

Ця поза хороша дл тих, у кого печія – в такому положенні кислота не так часто потрапляє в стравохід, але якщо ви спите в ній кожну ніч, у вас буде все більше зморшок.

Косметологи кажуть, що сон на боці посилює тиску на носогубні складки. В залежності від того, на якому боці ви любите спати, носогубні складки можуть виявитися сильніше виражені на лівій або правій стороні особи.

Поза трупа

Сон на спині розподіляє вагу рівномірно по всьому тілу, без створення навантаження на якій-небудь конкретній області, тому ця поза вважається однією з найбільш сприятливих.

Спати на спині добре тим, хто страждає від артриту, але погано для астматиків, сердечників і тих, хто хропе.

Читайте также:
Скоро люди зможуть відмовитися від традиційних форм зачаття дітей

Поза плода

Це найпоширеніша поза в ліжку – за даними вчених, три в чотирьох з нас спить саме так: на боці, підібгавши ноги до нашої грудей.

Сон в такому положенні допомагає відновитися м’язам спини і дисків хребта.

Головне — переконайтеся, що подушка не занадто висока або низька, так як це може напружити м’язи і нерви в області шиї, що призводить до головних болів і хворобливих відчуттів в області шиї вранці.

Обличчям вниз

Якщо ви спите на животі, це не так уже й погано з точки зору пропорційності розподілу ваги по всьому тілу, але така поза може обернутися онімінням рук, здавленням нервів і артерій в області шиї і «пом’ятим» обличчям!


Ознаки інсульту, знання яких може врятувати життя
читайте також

Источник:Telegraf

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.