Названі кращі продукти для профілактики атеросклерозу

Новини шоу бізнесу:Виноград, яблука та соки з цих фруктів здатні запобігти виникненню атеросклерозу, стверджують французькі вчені.

Доктор Kelly Decorde і колеги з університету Montpellier (Франція) стверджують, що соки з цих фруктів є більш потужним засобом захисту від атеросклерозу, ніж самі свіжі фрукти. Таке відкриття було зроблено вперше, так як прийнято думати, що свіжі фрукти є найбагатшим джерелом вітамінів і надають найбільшу користь для здоров’я.

Вчені провели експеримент, в якому одну групу хом’яків годували виноградом, яблуками, виноградним і яблучним соками, а також висококалорійної дієти, що приводить до утворення жирових бляшок в артеріях і серцевих нападів згодом. А контрольна група хом’яків їла звичайну їжу, без зайвого вмісту жирів, і пила воду.

Продукти, які краще не зберігати в холодильнику

Кількість фруктів, споживаних хом’яками, що було еквівалентно трьома яблуками або трьома гроздям винограду для людини щодня. А соку хом’яки випивали в розмірі 4 еквівалентних для людини келихів.

В ході дослідження з’ясувалося, що виноград і яблука мали однаковий зміст фенолу, в той час як сік чорного винограду містив у 2,5 рази більше фенолів, ніж яблучний сік. В результаті в групі тварин, які пили сік і їли фрукти, рівень холестерину був нижчий. Сік чорного винограду виявився найсильнішим антиоксидантом.

Читайте также:
Перевірений народний засіб для очищення нирок

Результати дослідження свідчать про те, що у їжі повинно міститися необхідна кількість фенолів, так як вони є антиоксидантами і захищають організм від серцевих захворювань. Також фрукти, до складу яких входять вітамін С і каротиноїди, надають загальний позитивний вплив на здоров’я людини, стверджують вчені.

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: