Жодна зі сторін конфлікту на Донбасі повністю не відвела важкі озброєння – ОБСЄ

Жодна зі сторін конфлікту на Донбасі повністю не відвела важкі озброєння – ОБСЄ

Мінські угоди виконуються не повністю, зазначив Хуг

Збройні сили України та члени незаконних збройних формувань досі повністю не відвели важке озброєння від лінії зіткнення сторін, на Донбасі, констатує заступник голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Александер Хуг.

“Ні уряд, ні збройні формування не закінчили відведення важких озброєнь так, як це повинно відбутися за мінським угоди”, – повідомив Хуг журналістам у середу.

Нагадаємо, в Мінську 12 лютого відбулися переговори про врегулювання кризи на Донбасі за участю президента України Петра Порошенка, президента Франції Франсуа Олланда, канцлера ФРН Ангели Меркель і президента РФ Володимира Путіна.

За підсумками переговорів затверджено комплекс заходів, спрямованих на імплементацію вересневих Мінських домовленостей. Крім того, прийнята декларація лідерів України, Франції, Німеччини і РФ в підтримку цих заходів.

Серед іншого, нові домовленості, досягнуті “нормандської четвіркою”, передбачають припинення вогню на сході України з 00.00 15 лютого, а також відведення всіх важких озброєнь із української території. Крім того, передбачений обмін і звільнення всіх заручників.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.