Нищук: Важливо переорієнтувати український кіноринок на Європу

Нищук: Важливо переорієнтувати український кіноринок на Європу
Україна і європейські країни століттями пов’язані історично, у нас багато спільних тем, зазначив міністр культури Євген Нищук

В рамках 52-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах міністр культури Євген Нищук провів зустріч з представниками європейської кіноіндустрії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

На зустрічі піднімалися питання співпраці між країнами в контексті кіно – і теле – виробництва, обміну досвідом, залучення до процесів висококваліфікованих фахівців, а також творчого складу, артистів, режисерів, сценаристів, операторів для створення в копродукції країн-учасниць.

Міністр також зазначив, що в нинішній складний для України час важливо зосередитися на переорієнтації кіно – і телеринку, який протягом багатьох років був тісно пов’язаний з ринком РФ, на європейського глядача.

“Україна і європейські країни століттями пов’язані історично, також у нас багато спільних тем і зараз. Переконаний, і наступні кіно – і теле – фільми, виготовлені в копродукції, будуть такими ж успішними і цікавими для європейського глядача. Ми можемо робити свої спільні телевізійні серіали, мати економічну вигоду і поширювати їх на всі наші країни “, – зазначив Нищук.

Читайте также:  Фінал Національного відбору на "Євробачення": онлайн-трансляція

Представники кіноіндустрії, присутні на зустрічі, висловили зацікавленість у співпраці з Україною, зокрема, напрацювання у сфері кіно назвали перспективними представники Чехії.

Источник: Liga.net

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.