Нищук: Важливо переорієнтувати український кіноринок на Європу

Україна і європейські країни століттями пов’язані історично, у нас багато спільних тем, зазначив міністр культури Євген Нищук

В рамках 52-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах міністр культури Євген Нищук провів зустріч з представниками європейської кіноіндустрії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

На зустрічі піднімалися питання співпраці між країнами в контексті кіно – і теле – виробництва, обміну досвідом, залучення до процесів висококваліфікованих фахівців, а також творчого складу, артистів, режисерів, сценаристів, операторів для створення в копродукції країн-учасниць.

Міністр також зазначив, що в нинішній складний для України час важливо зосередитися на переорієнтації кіно – і телеринку, який протягом багатьох років був тісно пов’язаний з ринком РФ, на європейського глядача.

“Україна і європейські країни століттями пов’язані історично, також у нас багато спільних тем і зараз. Переконаний, і наступні кіно – і теле – фільми, виготовлені в копродукції, будуть такими ж успішними і цікавими для європейського глядача. Ми можемо робити свої спільні телевізійні серіали, мати економічну вигоду і поширювати їх на всі наші країни “, – зазначив Нищук.

Читайте также:  Померла власниця зірки на Алеї слави співачка Делла Різ

Представники кіноіндустрії, присутні на зустрічі, висловили зацікавленість у співпраці з Україною, зокрема, напрацювання у сфері кіно назвали перспективними представники Чехії.

Источник: Liga.net

Залишити коментар