Нищук: Важливо переорієнтувати український кіноринок на Європу

Україна і європейські країни століттями пов’язані історично, у нас багато спільних тем, зазначив міністр культури Євген Нищук

В рамках 52-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах міністр культури Євген Нищук провів зустріч з представниками європейської кіноіндустрії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

На зустрічі піднімалися питання співпраці між країнами в контексті кіно – і теле – виробництва, обміну досвідом, залучення до процесів висококваліфікованих фахівців, а також творчого складу, артистів, режисерів, сценаристів, операторів для створення в копродукції країн-учасниць.

Міністр також зазначив, що в нинішній складний для України час важливо зосередитися на переорієнтації кіно – і телеринку, який протягом багатьох років був тісно пов’язаний з ринком РФ, на європейського глядача.

“Україна і європейські країни століттями пов’язані історично, також у нас багато спільних тем і зараз. Переконаний, і наступні кіно – і теле – фільми, виготовлені в копродукції, будуть такими ж успішними і цікавими для європейського глядача. Ми можемо робити свої спільні телевізійні серіали, мати економічну вигоду і поширювати їх на всі наші країни “, – зазначив Нищук.

Читайте также:
Опублікований трейлер фільму "Геошторм" з Джерардом Батлером

Представники кіноіндустрії, присутні на зустрічі, висловили зацікавленість у співпраці з Україною, зокрема, напрацювання у сфері кіно назвали перспективними представники Чехії.

Источник: Liga.net

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: