Чи небезпечна інтимна близькість під час критичних днів

Здоров'я

Дівчатам часто може хотіти сексу під час критичних днів більше, ніж у звичайні дні. Але чи безпечно це?

Сексолог, психотерапевт Олена Одеська розповіла про безпеку таких статевих актів.

Якщо ваш хлопець не вважає, що секс під час місячних – це табу, не відмовляється через огиди або дискомфорту, а ви обоє здорові, такий секс не зашкодить, а, навпаки, полегшить і скоротить період критичних днів. Фахівці навіть радять жінкам, у яких критичні дні хворобливі і тривалі, акуратно мастурбувати в цей період для зменшення больового синдрому. Однак, необхідно дотримувати деякі правила і бути обережними.

Перш за все, пам’ятати про гігієну. Обидва партнера повинні ретельно вимити область геніталій і промежини до і після статевого акту. Спринцювання не рекомендую, так як це може порушити мікрофлору піхви. І взагалі, ванна або душ, на мій погляд – ідеальне місце для занять любов’ю в критичні дні.

А якщо ви все-таки вирішили зайнятися цим в ліжку, підстеліть товсте рушник, щоб не забруднити постіль. Краще в критичні дні віддати перевагу позам без глибокого проникнення і різких, сильних фрикцій. Намагайтеся уникати тиску на низ жіночого живота вагою чоловічого тіла.

Читайте также:
Смаглява шкіра потребує особливого догляду

Презерватив в цей період теж не буде зайвою, навіть у постійних пар. Це знизить ризик розвитку ендометриту, дозволить уникнути інфікування та небажаної вагітності.

Источник:Telegraf

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.