Небезпечні рецепти краси: чого не слід робити

Щоб не завдати непоправної шкоди власній шкірі, потрібно знати, чого з нею робити не можна ніколи.

Коли у молодої недосвідченої дівчини з’являються які-небудь проблеми з шкірою, косметичні рецепти вона нерідко шукає в Інтернеті. Після цього результат, як говориться, у наявності, та вона ще кілька тижнів позбавляється від сумних наслідків самодіяльних експериментів. Щоб не завдати непоправної шкоди власній шкірі, потрібно знати, чого з нею робити не можна ніколи, навіть якщо це радять на форумі або популярному сайті.

Небезпечний пілінг

Для домашнього пілінгу в соцмережах нерідко радять використовувати оцтову кислоту, всім відому саліцилову або маловідому гліколеву. На ділі ж це загрожує шкірі роздратуванням, лущенням і навіть опіками!

Перекис як засіб від пігментації

Позбавлення від пігментних
8036
плям перекисом водню (як і з допомогою борної кислоти) призведуть лише до опіків шкіри. Реакція шкіри на таку процедуру однозначна і протилежна очікуваною – посилена пігментація!

Шкіра і ефірні масла

Ароматерапія – незвичайно популярна новинка, якої самі приписують чудодійні результати! На ділі ж результати можуть виявитися абсолютно протилежними. Ефірне масло — концентрований сильнодіючий препарат, і застосовувати його можна тільки в розведеному вигляді, а інакше не уникнути опіків і алергічних реакцій.

Читайте также:
ВІЛ вражав мавп ще 16 млн років тому

Маска з бодяги

Бодяга – засіб, застосовувати яку недосвідченій людині взагалі не рекомендується. Деякі розумники стверджують, що маска з цієї рослини допомагає при вугрової висипки. Наслідки “бодяжной” маски – пекельна біль від найменшого дотику до шкіри, тривале роздратування і почервоніння.

Медичний спирт

Існує думка, що це прекрасний засіб від жирної блискучої шкіри, але на ділі застосування спирту неодмінно викликає її лущення, після чого шкіра почне блищати навіть сильніше.

Епіляція гарячим воском

Вирішивши виконати вдома дану операцію, є ризик заробити вугрові висипи, синці і роздратування шкіри. Подібна процедура – не для дилетантів, її слід довіряти тільки фахівцеві!

Источник:Telegraf

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.